1  / 9
2К квартира сирець Каскад - фото 1
2К квартира сирець Каскад - фото 2
2К квартира сирець Каскад - фото 3
2К квартира сирець Каскад - фото 4
2К квартира сирець Каскад - фото 5
2К квартира сирець Каскад - фото 6
2К квартира сирець Каскад - фото 7
2К квартира сирець Каскад - фото 8
2К квартира сирець Каскад - фото 9

2К квартира сирець Каскад

Волчинец

Пожаловаться
59 400 $
990 $ за м²
5 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 28 марта 2026, ID: 4880153
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 60 м2
  • Площадь кухни 16 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт После строителей 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Коммуникации Газ, Электричество, Центральная канализация, Канализация септик, Асфальтированная дорога, Без коммуникаций 
Описание
Пропозиція 2-кімнатної квартири в сучасному ЖК

Район Каскаду
Забудовник — Каскад Ярко

Пропонується простора 2-кімнатна квартира загальною площею 60 м² у сучасному житловому комплексі.

Планування:
• Велика кухня — 16 м²
• Світлі кімнати з панорамними вікнами
• Зручний перший поверх (9-поверховий будинок)
• Під квартирою — комерційні приміщення

Будинок:
• Друга черга, друга секція
• Здача — IV квартал 2026 року
• Сучасне будівництво та продумана територія

Локація:
• Затишний та зручний район
• Поруч зелені зони — Говдюнецькі гори
• У пішій доступності супермаркети, ТЦ, “Арсен”
• Зручна транспортна розв’язка, поруч зупинки

Квартира ідеально підійде як для комфортного проживання, так і для інвестиції — завдяки вдалому розташуванню та функціональному плануванню.
Обратная связь
Ольга
офлайн