Без комиссии
1  / 11
2к квартира Під ремонт. ЄОселя — Sky Bank, Глобус Банк. РОЗСТРОЧКА - фото 1
2к квартира Під ремонт. ЄОселя — Sky Bank, Глобус Банк. РОЗСТРОЧКА - фото 2
2к квартира Під ремонт. ЄОселя — Sky Bank, Глобус Банк. РОЗСТРОЧКА - фото 3
2к квартира Під ремонт. ЄОселя — Sky Bank, Глобус Банк. РОЗСТРОЧКА - фото 4
2к квартира Під ремонт. ЄОселя — Sky Bank, Глобус Банк. РОЗСТРОЧКА - фото 5
2к квартира Під ремонт. ЄОселя — Sky Bank, Глобус Банк. РОЗСТРОЧКА - фото 6
2к квартира Під ремонт. ЄОселя — Sky Bank, Глобус Банк. РОЗСТРОЧКА - фото 7
2к квартира Під ремонт. ЄОселя — Sky Bank, Глобус Банк. РОЗСТРОЧКА - фото 8
2к квартира Під ремонт. ЄОселя — Sky Bank, Глобус Банк. РОЗСТРОЧКА - фото 9
2к квартира Під ремонт. ЄОселя — Sky Bank, Глобус Банк. РОЗСТРОЧКА - фото 10
2к квартира Під ремонт. ЄОселя — Sky Bank, Глобус Банк. РОЗСТРОЧКА - фото 11

2к квартира Під ремонт. ЄОселя — Sky Bank, Глобус Банк. РОЗСТРОЧКА

Киев, Дарницкий

Пожаловаться
3 560 650 грн.
59 344 грн. за м²
4 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 1 апреля 2026, ID: 4891295
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 60 м2
  • Площадь кухни 17 м2
  • Этаж 13 
  • Этажность 24 
  • Ремонт Под чистовую отделку 
  • Тип стен Монолитный 
  • Отопление Собственная котельная 
  • Комфорт Панорамные окна, Пожарная сигнализация, Видеонаблюдение, Охраняемая территория, Парковочное место, Лифт, Грузовой лифт, Автономный электрогенератор 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
2-кімнатна квартираз якісною базою під ремонт.

В квартирі зроблена якісна чистова обробка. Фото ремонту приклад.

Площа 60.35 м², 13 поверх, будинок 1 у ЖК «Синергія Київ».

Ціна — 3 560 650 грн

Квартира підходить під єОселя, працюємо з банками-партнерами Sky Bank та Глобус Банк — підбираємо оптимальні умови саме під вас.

Умови єОселі:
• 3% річних — для військових, медиків, вчителів, науковців
• 7% річних — для ВПО та всіх, хто не має житла
• перший внесок — від 20%
• термін — до 20 років

ЖК сучасний: підземний паркінг (укриття), автономне опалення, закрита територія.

Локація — Позняки: поруч Сільпо, NOVUS, АТБ, ТРЦ River Mall, метро Позняки / Осокорки, школи, садочки.

Можна під розстрочку:
Перший внесок 75% - 2 874 169 грн
Перший внесок 30% на 36 місяців
Щомісячний платіж на період розстрочки 26 613 грн

Телефонуйте — допоможу оформити єОселю через банк і швидко вийти на угоду
3 8 0 7 3 8 4 7 9 0 3 8
Обратная связь
Марина
офлайн