1  / 20
2к квартира на Івана Федорова 10, 56 кв.м, 3 поверх, 100800$, торг - фото 1
2к квартира на Івана Федорова 10, 56 кв.м, 3 поверх, 100800$, торг - фото 2
2к квартира на Івана Федорова 10, 56 кв.м, 3 поверх, 100800$, торг - фото 3
2к квартира на Івана Федорова 10, 56 кв.м, 3 поверх, 100800$, торг - фото 4
2к квартира на Івана Федорова 10, 56 кв.м, 3 поверх, 100800$, торг - фото 5
2к квартира на Івана Федорова 10, 56 кв.м, 3 поверх, 100800$, торг - фото 6
2к квартира на Івана Федорова 10, 56 кв.м, 3 поверх, 100800$, торг - фото 7
2к квартира на Івана Федорова 10, 56 кв.м, 3 поверх, 100800$, торг - фото 8
2к квартира на Івана Федорова 10, 56 кв.м, 3 поверх, 100800$, торг - фото 9
2к квартира на Івана Федорова 10, 56 кв.м, 3 поверх, 100800$, торг - фото 10
2к квартира на Івана Федорова 10, 56 кв.м, 3 поверх, 100800$, торг - фото 11
2к квартира на Івана Федорова 10, 56 кв.м, 3 поверх, 100800$, торг - фото 12
2к квартира на Івана Федорова 10, 56 кв.м, 3 поверх, 100800$, торг - фото 13
2к квартира на Івана Федорова 10, 56 кв.м, 3 поверх, 100800$, торг - фото 14
2к квартира на Івана Федорова 10, 56 кв.м, 3 поверх, 100800$, торг - фото 15
2к квартира на Івана Федорова 10, 56 кв.м, 3 поверх, 100800$, торг - фото 16
2к квартира на Івана Федорова 10, 56 кв.м, 3 поверх, 100800$, торг - фото 17
2к квартира на Івана Федорова 10, 56 кв.м, 3 поверх, 100800$, торг - фото 18
2к квартира на Івана Федорова 10, 56 кв.м, 3 поверх, 100800$, торг - фото 19
2к квартира на Івана Федорова 10, 56 кв.м, 3 поверх, 100800$, торг - фото 20

2к квартира на Івана Федорова 10, 56 кв.м, 3 поверх, 100800$, торг

Киев, Печерский

Пожаловаться
100 800 $
1 800 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 10 мая 2026, ID: 5006644
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 56 м2
  • Площадь кухни 8 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Кондиционер, Душевая кабина, Мебель на кухне, Гардероб, Сигнализация, Видеонаблюдение 
Описание
Продається тепла двокімнатна квартира на Івана Федорова 10, центр міста, 3 поверх.
Загальна площа квартири 56 кв.м, житлова площа 40 кв.м.
Виникнення права власності у липні 2018 року (більше 3-х років), тому податки мінімальні.
Раніше в цьому приміщенні був офіс IT компанії.
Ціна за кв.м - 1800$, можливий обгрунтований торг.
Експертна оцінка з реєстру ФДМУ - 160 000$, є пропозиція зробити нижче.
Податок для покупця - 1% від експертної оцінки.
Нотаріальні витрати на оформлення угоди ділимо навпіл.
Форма розрахунку - готівка, криптовалюта (USDC, USDT). єОселя та інші варіанти не цікаві.

Підлога з третього на другий поверх складається з:
- Ковролін;
- Спінений поліетилен;
- ДСП - 18-20 мм;
- Дошка суха стругана сосна, 50мм+;
- Лаги дерев'яні перпендикулярно до вхідних дверей(3-2поверх);
- Порожнеча 250-300мм+;
- Лаги дерев'яні перпендикулярно до вхідних дверей(2-3 поверх);
- Стеля другого поверху;

Кого лякають дерев'яні перекриття, можете їх поміняти, не торкаючись сусідів.

Для ріелторів:
Представник власника, працюю з ріелторами, ексклюзивні договори не розглядаю.
Можете рекламувати на будь-яких ресурсах будь-яким чином.
Комісія - 2% (ні мені не платить власник).

Інші питання за телефоном.
Обратная связь
380934896399
офлайн