Без комиссии
1  / 20
2к квартира 44м² з новим ремонтом і меблями Гореничі 2% Держпрограми - фото 1
2к квартира 44м² з новим ремонтом і меблями Гореничі 2% Держпрограми - фото 2
2к квартира 44м² з новим ремонтом і меблями Гореничі 2% Держпрограми - фото 3
2к квартира 44м² з новим ремонтом і меблями Гореничі 2% Держпрограми - фото 4
2к квартира 44м² з новим ремонтом і меблями Гореничі 2% Держпрограми - фото 5
2к квартира 44м² з новим ремонтом і меблями Гореничі 2% Держпрограми - фото 6
2к квартира 44м² з новим ремонтом і меблями Гореничі 2% Держпрограми - фото 7
2к квартира 44м² з новим ремонтом і меблями Гореничі 2% Держпрограми - фото 8
2к квартира 44м² з новим ремонтом і меблями Гореничі 2% Держпрограми - фото 9
2к квартира 44м² з новим ремонтом і меблями Гореничі 2% Держпрограми - фото 10
2к квартира 44м² з новим ремонтом і меблями Гореничі 2% Держпрограми - фото 11
2к квартира 44м² з новим ремонтом і меблями Гореничі 2% Держпрограми - фото 12
2к квартира 44м² з новим ремонтом і меблями Гореничі 2% Держпрограми - фото 13
2к квартира 44м² з новим ремонтом і меблями Гореничі 2% Держпрограми - фото 14
2к квартира 44м² з новим ремонтом і меблями Гореничі 2% Держпрограми - фото 15
2к квартира 44м² з новим ремонтом і меблями Гореничі 2% Держпрограми - фото 16
2к квартира 44м² з новим ремонтом і меблями Гореничі 2% Держпрограми - фото 17
2к квартира 44м² з новим ремонтом і меблями Гореничі 2% Держпрограми - фото 18
2к квартира 44м² з новим ремонтом і меблями Гореничі 2% Держпрограми - фото 19
2к квартира 44м² з новим ремонтом і меблями Гореничі 2% Держпрограми - фото 20

2к квартира 44м² з новим ремонтом і меблями Гореничі 2% Держпрограми

Гореничи

Пожаловаться
52 999 $
1 205 $ за м²
9 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 29 марта 2026, ID: 4880981
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 44 м2
  • Площадь кухни 9 м2
  • Этаж 10 
  • Этажность 11 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Кондиционер, Душевая кабина, Мебель на кухне, Парковочное место, Лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Квартира повністю готова до проживання — сучасний ремонт, меблі та техніка вже встановлені. Ідеальний варіант як для власного життя, так і для вигідної інвестиції під оренду.

Основні характеристики:
• Площа — 44 м²
• Поверх — 10/11
• Вартість — 53 000 $
• Оформлення — лише 2%

Локація:
Центральна частина Гореничів. Поруч вся необхідна інфраструктура: школа, дитячий садок, магазини, супермаркети, ринок, зручний виїзд до Києва.

Додаткові переваги:
• без комісії для покупця
• мінімальне оформлення
• підходить під державні програми
• можна заїжджати одразу після угоди

Телефонуйте або пишіть — домовимось про перегляд у зручний для вас час.
Обратная связь
Дмитро
офлайн