Без комиссии
1  / 7
2-кімнатний простір для вашої історії в ЖК "Пакр Совiньон" - фото 1
2-кімнатний простір для вашої історії в ЖК "Пакр Совiньон" - фото 2
2-кімнатний простір для вашої історії в ЖК "Пакр Совiньон" - фото 3
2-кімнатний простір для вашої історії в ЖК "Пакр Совiньон" - фото 4
2-кімнатний простір для вашої історії в ЖК "Пакр Совiньон" - фото 5
2-кімнатний простір для вашої історії в ЖК "Пакр Совiньон" - фото 6
2-кімнатний простір для вашої історії в ЖК "Пакр Совiньон" - фото 7

2-кімнатний простір для вашої історії в ЖК "Пакр Совiньон"

Бурлачья Балка

Пожаловаться
76 465 $
1 025 $ за м²
8 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 4 января 2026, ID: 4631994
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 74.6 м2
  • Площадь кухни 14.3 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт После строителей 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Панорамные окна, Пожарная сигнализация, Видеонаблюдение, Охраняемая территория, Лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
«Парк Совіньйон» — ви завжди отримуєте більше:
o Більше комфорту, більше зелені, більше простору для життя.
o «Парк Совіньйон» — це: малоповерхові будинки, преміальна якість будівництва, свіже повітря, природа за вікном.
• Основні параметри:
o Площа - 74,6 кв.м (кухня 14,3).
o Поверх - 4 із 6.
o Стан - Від будівельників.
• Інфраструктура (до 500 метрів): мойка, обмін валют, банкомати, аптеки, відділення Нової пошти, ресторан, магазини, супермаркет, міні-базар, тренажерний зал, нотаріус, зупинка транспорту 27 трамвай та 220 маршрутка

• Базова Комплектація Квартири: Індивідуальне газове опалення (двоконтурний котел), Броньовані вхідні двері, 5-камерні вікна, виготовлені за німецькими технологіями, напівсуха стяжка підлоги, вмонтована система опалення, індивідуальні лічільники електроенергії, газу та води.
• Унікальна Пропозиція: Ми пропонуємо гнучкі умови розтермінування та повний супровід угод по єОселі. Висота стель 3 метри. У під'їзді — безшумні ліфти Otis. Ландшафтний дизайн парку видно з кожного вікна.

Інфраструктура Комплексу:
• Власна паркова зона з продуманим ландшафтним дизайном.
• Сучасні дитячі та спортивні майданчики.