Без комиссии
1  / 13
2-кімнатна з новим ремонтом — під програму єОселя (до 10 років) - фото 1
2-кімнатна з новим ремонтом — під програму єОселя (до 10 років) - фото 2
2-кімнатна з новим ремонтом — під програму єОселя (до 10 років) - фото 3
2-кімнатна з новим ремонтом — під програму єОселя (до 10 років) - фото 4
2-кімнатна з новим ремонтом — під програму єОселя (до 10 років) - фото 5
2-кімнатна з новим ремонтом — під програму єОселя (до 10 років) - фото 6
2-кімнатна з новим ремонтом — під програму єОселя (до 10 років) - фото 7
2-кімнатна з новим ремонтом — під програму єОселя (до 10 років) - фото 8
2-кімнатна з новим ремонтом — під програму єОселя (до 10 років) - фото 9
2-кімнатна з новим ремонтом — під програму єОселя (до 10 років) - фото 10
2-кімнатна з новим ремонтом — під програму єОселя (до 10 років) - фото 11
2-кімнатна з новим ремонтом — під програму єОселя (до 10 років) - фото 12
2-кімнатна з новим ремонтом — під програму єОселя (до 10 років) - фото 13

2-кімнатна з новим ремонтом — під програму єОселя (до 10 років)

Стоянка

Пожаловаться
77 000 $
1 387 $ за м²
7 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 2 декабря 2025, ID: 4532546
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 55.5 м2
  • Площадь кухни 12 м2
  • Этаж 10 
  • Этажность 16 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Монолитный 
  • Комфорт Кондиционер, Подогрев полов, Ванна, Душевая кабина, Мебель на кухне, Гардероб, Терраса, Панорамные окна, Решетки на окнах, Сигнализация, Пожарная сигнализация, Видеонаблюдение, Парковочное место, Гостевой паркинг, Лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Скважина, Электричество, Центральная канализация, Канализация септик, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
2‑кімнатна з новим ремонтом у найближчому до Києва районі — під єОселя чи держпрограму. Перший внесок від 6–12%

пропозиція актуальна 1951

Платите за оренду й не бачите кінця? Є шанс взяти своє житло з мінімальним внеском.
Ця 2‑кімнатна 55,5 м² підходить під єОселя або програми Держмолодьжитла з низьким першим внеском. Документи можна запускати вже зараз, показ кожного дня — бронь у чергу сьогодні.

Опис життя в квартирі
Повноцінна 2‑кімнатна, ніхто не жив — ремонт тільки завершили.
2 окремі санвузли з раковинами — ідеально для сім’ї або гостей.
Кухня з диваном і робочою зоною — комфортний домашній офіс, де не треба відволікатися.
Панорамні вікна, багато світла; південно‑західна орієнтація — тепліша, світла в денний час.
Тепла підлога на кухні, лоджії, у санвузлах; трасси під кондиціонер у кімнатах.
Квартира відносно безпечна, закрита сусідніми будинками; район обжитий.
Поруч великий супермаркет 600 м², вся інфраструктура поряд — економія часу щодня.

Обмежена можливість: одна з небагатьох квартир у будинку, що проходить під держпрограми й єОселя.