1  / 17
2-кімнатна в м. Вишгород. ЖК "Французький бульвар", площа 64,04м2. - фото 1
2-кімнатна в м. Вишгород. ЖК "Французький бульвар", площа 64,04м2. - фото 2
2-кімнатна в м. Вишгород. ЖК "Французький бульвар", площа 64,04м2. - фото 3
2-кімнатна в м. Вишгород. ЖК "Французький бульвар", площа 64,04м2. - фото 4
2-кімнатна в м. Вишгород. ЖК "Французький бульвар", площа 64,04м2. - фото 5
2-кімнатна в м. Вишгород. ЖК "Французький бульвар", площа 64,04м2. - фото 6
2-кімнатна в м. Вишгород. ЖК "Французький бульвар", площа 64,04м2. - фото 7
2-кімнатна в м. Вишгород. ЖК "Французький бульвар", площа 64,04м2. - фото 8
2-кімнатна в м. Вишгород. ЖК "Французький бульвар", площа 64,04м2. - фото 9
2-кімнатна в м. Вишгород. ЖК "Французький бульвар", площа 64,04м2. - фото 10
2-кімнатна в м. Вишгород. ЖК "Французький бульвар", площа 64,04м2. - фото 11
2-кімнатна в м. Вишгород. ЖК "Французький бульвар", площа 64,04м2. - фото 12
2-кімнатна в м. Вишгород. ЖК "Французький бульвар", площа 64,04м2. - фото 13
2-кімнатна в м. Вишгород. ЖК "Французький бульвар", площа 64,04м2. - фото 14
2-кімнатна в м. Вишгород. ЖК "Французький бульвар", площа 64,04м2. - фото 15
2-кімнатна в м. Вишгород. ЖК "Французький бульвар", площа 64,04м2. - фото 16
2-кімнатна в м. Вишгород. ЖК "Французький бульвар", площа 64,04м2. - фото 17

2-кімнатна в м. Вишгород. ЖК "Французький бульвар", площа 64,04м2.

Вышгород

Пожаловаться
61 000 $
953 $ за м²
6 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 30 августа 2025, ID: 4241490
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 64.04 м2
  • Площадь кухни 11.33 м2
  • Этаж
  • Этажность 11 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Гардероб, Видеонаблюдение, Парковочное место, Лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Двокімнатна квартира з чудовим видом на Київське водосховище. Без ремонту (будівельний стан). 8 поверх. ЖК здан в експлуатацію. Зроблен благоустрій території: дитячий майданчик, озеленення, магазини, бесідки для відпочинку, доступ до водосховища. Є можливість взяти в оренду чи придбати комору. До Киева (м. Героїв Дніпра) 10 хв. на власному авто. Підвальне приміщення використовується під укриття. Розроблен дизайн проект з технічною документацією (фото по запиту надамо). Готові розглядати державні програми.
Обратная связь
Світлана
офлайн