1  / 19
2 кімнатна, Теремківська Магелан та Республіка , М Теремки, Голосіївський р-н - фото 1
2 кімнатна, Теремківська Магелан та Республіка , М Теремки, Голосіївський р-н - фото 2
2 кімнатна, Теремківська Магелан та Республіка , М Теремки, Голосіївський р-н - фото 3
2 кімнатна, Теремківська Магелан та Республіка , М Теремки, Голосіївський р-н - фото 4
2 кімнатна, Теремківська Магелан та Республіка , М Теремки, Голосіївський р-н - фото 5
2 кімнатна, Теремківська Магелан та Республіка , М Теремки, Голосіївський р-н - фото 6
2 кімнатна, Теремківська Магелан та Республіка , М Теремки, Голосіївський р-н - фото 7
2 кімнатна, Теремківська Магелан та Республіка , М Теремки, Голосіївський р-н - фото 8
2 кімнатна, Теремківська Магелан та Республіка , М Теремки, Голосіївський р-н - фото 9
2 кімнатна, Теремківська Магелан та Республіка , М Теремки, Голосіївський р-н - фото 10
2 кімнатна, Теремківська Магелан та Республіка , М Теремки, Голосіївський р-н - фото 11
2 кімнатна, Теремківська Магелан та Республіка , М Теремки, Голосіївський р-н - фото 12
2 кімнатна, Теремківська Магелан та Республіка , М Теремки, Голосіївський р-н - фото 13
2 кімнатна, Теремківська Магелан та Республіка , М Теремки, Голосіївський р-н - фото 14
2 кімнатна, Теремківська Магелан та Республіка , М Теремки, Голосіївський р-н - фото 15
2 кімнатна, Теремківська Магелан та Республіка , М Теремки, Голосіївський р-н - фото 16
2 кімнатна, Теремківська Магелан та Республіка , М Теремки, Голосіївський р-н - фото 17
2 кімнатна, Теремківська Магелан та Республіка , М Теремки, Голосіївський р-н - фото 18
2 кімнатна, Теремківська Магелан та Республіка , М Теремки, Голосіївський р-н - фото 19

2 кімнатна, Теремківська Магелан та Республіка , М Теремки, Голосіївський р-н

Киев, Голосеевский

Пожаловаться
103 500 $
1 949 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 10 мая 2026, ID: 5006566
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 53.1 м2
  • Площадь кухни 15.7 м2
  • Этаж
  • Этажность 25 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Кондиционер, Душевая кабина, Мебель на кухне, Пожарная сигнализация, Лифт, Грузовой лифт 
  • Коммуникации Электричество, Асфальтированная дорога 
Описание
Продаж сучасної євродвушки в одному з найкращих будинків Голосіївського району.
Квартира розташована на комфортному 8-му поверсі. Вікна на захід, що забезпечує неймовірні краєвиди на заходи сонця та максимум природного світла.
Простора кухня-вітальня: ідеально зонована для відпочинку та приготування їжі. Окрема затишна спальня.
Обратная связь
Юрій
офлайн