1  / 19
2-Кімнатна «На Щасливому» вул. Боголюбова ЖК «Дрім Сіті» - фото 1
2-Кімнатна «На Щасливому» вул. Боголюбова ЖК «Дрім Сіті» - фото 2
2-Кімнатна «На Щасливому» вул. Боголюбова ЖК «Дрім Сіті» - фото 3
2-Кімнатна «На Щасливому» вул. Боголюбова ЖК «Дрім Сіті» - фото 4
2-Кімнатна «На Щасливому» вул. Боголюбова ЖК «Дрім Сіті» - фото 5
2-Кімнатна «На Щасливому» вул. Боголюбова ЖК «Дрім Сіті» - фото 6
2-Кімнатна «На Щасливому» вул. Боголюбова ЖК «Дрім Сіті» - фото 7
2-Кімнатна «На Щасливому» вул. Боголюбова ЖК «Дрім Сіті» - фото 8
2-Кімнатна «На Щасливому» вул. Боголюбова ЖК «Дрім Сіті» - фото 9
2-Кімнатна «На Щасливому» вул. Боголюбова ЖК «Дрім Сіті» - фото 10
2-Кімнатна «На Щасливому» вул. Боголюбова ЖК «Дрім Сіті» - фото 11
2-Кімнатна «На Щасливому» вул. Боголюбова ЖК «Дрім Сіті» - фото 12
2-Кімнатна «На Щасливому» вул. Боголюбова ЖК «Дрім Сіті» - фото 13
2-Кімнатна «На Щасливому» вул. Боголюбова ЖК «Дрім Сіті» - фото 14
2-Кімнатна «На Щасливому» вул. Боголюбова ЖК «Дрім Сіті» - фото 15
2-Кімнатна «На Щасливому» вул. Боголюбова ЖК «Дрім Сіті» - фото 16
2-Кімнатна «На Щасливому» вул. Боголюбова ЖК «Дрім Сіті» - фото 17
2-Кімнатна «На Щасливому» вул. Боголюбова ЖК «Дрім Сіті» - фото 18
2-Кімнатна «На Щасливому» вул. Боголюбова ЖК «Дрім Сіті» - фото 19

2-Кімнатна «На Щасливому» вул. Боголюбова ЖК «Дрім Сіті»

Ровно

Пожаловаться
105 000 $
1 780 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 18 мая 2026, ID: 5017917
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 59 м2
  • Площадь кухни 18 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Кондиционер, Подогрев полов, Гардероб 
Описание
2-кімнатна квартира з новим сучасним ремонтом «На Щасливому»!
вул. Боголюбова 1, ЖК «Дрім Сіті»
Укомплектована меблями та побутовою технікою!
Простора кухня. Вбудована побутова техніка. Окремий Гардероб в спальні. Кухня з холодильником, духовою шафою, газовою поверхнею, посудомийною машиною. Телевізор. Кондиціонер. Кімната з двоспальним ліжком. Встановлена вся сантехніка, пральна машина, підігрів підлоги в санвузлі.
Автономне газове опалення.
Обратная связь
Дмитро 098-737-14-24
офлайн