1  / 15
2 кімнатна метро Оболонь. Цегляний будинок. Ремонт - фото 1
2 кімнатна метро Оболонь. Цегляний будинок. Ремонт - фото 2
2 кімнатна метро Оболонь. Цегляний будинок. Ремонт - фото 3
2 кімнатна метро Оболонь. Цегляний будинок. Ремонт - фото 4
2 кімнатна метро Оболонь. Цегляний будинок. Ремонт - фото 5
2 кімнатна метро Оболонь. Цегляний будинок. Ремонт - фото 6
2 кімнатна метро Оболонь. Цегляний будинок. Ремонт - фото 7
2 кімнатна метро Оболонь. Цегляний будинок. Ремонт - фото 8
2 кімнатна метро Оболонь. Цегляний будинок. Ремонт - фото 9
2 кімнатна метро Оболонь. Цегляний будинок. Ремонт - фото 10
2 кімнатна метро Оболонь. Цегляний будинок. Ремонт - фото 11
2 кімнатна метро Оболонь. Цегляний будинок. Ремонт - фото 12
2 кімнатна метро Оболонь. Цегляний будинок. Ремонт - фото 13
2 кімнатна метро Оболонь. Цегляний будинок. Ремонт - фото 14
2 кімнатна метро Оболонь. Цегляний будинок. Ремонт - фото 15

2 кімнатна метро Оболонь. Цегляний будинок. Ремонт

Киев, Оболонский

Пожаловаться
120 000 $
1 872 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 11 мая 2026, ID: 5008053
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 64.1 м2
  • Площадь кухни 10.2 м2
  • Этаж
  • Этажность 16 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Отопление Централизованное 
  • Коммуникации Центральный водопровод 
Описание
Продаж стильної та затишної 2 кімнатної квартири на Оболоні, вул. Архипенка 2/12. Цегляний спецпроєкт, 9/12 поверх, площа 68,5 м². Зручне планування: кухня-вітальня та 2 окремі спальні. Квартира після капітального ремонту з повною заміною комунікацій, утеплена, дуже тепла та світла. Повністю укомплектована меблями і технікою — готова для проживання.

Головна перевага — локація: до метро Оболонь 10 хвилин пішки, поруч парк Наталка, набережна Дніпра, Оболонський острів, озера, школи, садочки та магазини. Доглянутий будинок з консьєржем, тихий двір.
Комісія АН 3%
Номер оголошення на сайті компанії: SF-3-314-825-LX.
Борисова Марина, +38**************27.
Обратная связь
Борисова Марина
офлайн