Без комиссии
1  / 6
2 кімнатна квартира|р-н Механічний|м.Дубно - фото 1
2 кімнатна квартира|р-н Механічний|м.Дубно - фото 2
2 кімнатна квартира|р-н Механічний|м.Дубно - фото 3
2 кімнатна квартира|р-н Механічний|м.Дубно - фото 4
2 кімнатна квартира|р-н Механічний|м.Дубно - фото 5
2 кімнатна квартира|р-н Механічний|м.Дубно - фото 6

2 кімнатна квартира|р-н Механічний|м.Дубно

Дубно

Пожаловаться
38 000 $
677 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 17 мая 2026, ID: 5013051
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 56.1 м2
  • Площадь кухни 10.7 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Жилое состояние 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Ванна, Мебель на кухне 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов 
Описание
Продаж просторої 2-кімнатної квартири в м. Дубно!
Район Механічного, поруч супермаркет Торба

Пропонуємо чудову квартиру 56,1 м² на зручному 1 поверсі. Внутрішня, тепла та затишна — ідеальний варіант для сім’ї або під інвестицію.

Переваги квартири:
Просторі та світлі кімнати
Висота стелі 4 метри — багато повітря та простору

Кладова в будинку

Локація супер: усе необхідне в пішій доступності — супермаркет, школа, садочок, магазини, зупинки транспорту.

Доступна ціна!
Телефонуйте вже зараз — домовимося і оглянемо дану пропозицію
Обратная связь
Юлія Ріелтор Дубно
офлайн