1  / 19
2 кімнатна квартира ЖК  Васильківський Коломийський пров. 17/31 а, м.Васильківська, Голосіївський р- - фото 1
2 кімнатна квартира ЖК  Васильківський Коломийський пров. 17/31 а, м.Васильківська, Голосіївський р- - фото 2
2 кімнатна квартира ЖК  Васильківський Коломийський пров. 17/31 а, м.Васильківська, Голосіївський р- - фото 3
2 кімнатна квартира ЖК  Васильківський Коломийський пров. 17/31 а, м.Васильківська, Голосіївський р- - фото 4
2 кімнатна квартира ЖК  Васильківський Коломийський пров. 17/31 а, м.Васильківська, Голосіївський р- - фото 5
2 кімнатна квартира ЖК  Васильківський Коломийський пров. 17/31 а, м.Васильківська, Голосіївський р- - фото 6
2 кімнатна квартира ЖК  Васильківський Коломийський пров. 17/31 а, м.Васильківська, Голосіївський р- - фото 7
2 кімнатна квартира ЖК  Васильківський Коломийський пров. 17/31 а, м.Васильківська, Голосіївський р- - фото 8
2 кімнатна квартира ЖК  Васильківський Коломийський пров. 17/31 а, м.Васильківська, Голосіївський р- - фото 9
2 кімнатна квартира ЖК  Васильківський Коломийський пров. 17/31 а, м.Васильківська, Голосіївський р- - фото 10
2 кімнатна квартира ЖК  Васильківський Коломийський пров. 17/31 а, м.Васильківська, Голосіївський р- - фото 11
2 кімнатна квартира ЖК  Васильківський Коломийський пров. 17/31 а, м.Васильківська, Голосіївський р- - фото 12
2 кімнатна квартира ЖК  Васильківський Коломийський пров. 17/31 а, м.Васильківська, Голосіївський р- - фото 13
2 кімнатна квартира ЖК  Васильківський Коломийський пров. 17/31 а, м.Васильківська, Голосіївський р- - фото 14
2 кімнатна квартира ЖК  Васильківський Коломийський пров. 17/31 а, м.Васильківська, Голосіївський р- - фото 15
2 кімнатна квартира ЖК  Васильківський Коломийський пров. 17/31 а, м.Васильківська, Голосіївський р- - фото 16
2 кімнатна квартира ЖК  Васильківський Коломийський пров. 17/31 а, м.Васильківська, Голосіївський р- - фото 17
2 кімнатна квартира ЖК  Васильківський Коломийський пров. 17/31 а, м.Васильківська, Голосіївський р- - фото 18
2 кімнатна квартира ЖК  Васильківський Коломийський пров. 17/31 а, м.Васильківська, Голосіївський р- - фото 19

2 кімнатна квартира ЖК Васильківський Коломийський пров. 17/31 а, м.Васильківська, Голосіївський р-

Киев, Голосеевский

Пожаловаться
129 990 $
2 589 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 10 мая 2026, ID: 5006775
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 50.2 м2
  • Площадь кухни 17 м2
  • Этаж
  • Этажность 23 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Кондиционер, Ванна, Пожарная сигнализация, Лифт, Грузовой лифт 
  • Коммуникации Электричество, Асфальтированная дорога 
Описание
Продається 1-кімнатна квартира відразу біля входу в м.Васильківська.

Територія охороняється. У будинку є ліфт. Індивідуальні лічильники: електрика, газ. Бойлер.

У квартирі проведений інтернет. Меблі та техніка залишаються при продажу. У квартирі євроремонт. Броньовані двері. У квартирі тепла підлога, панорамні вікна.
Обратная связь
Юрій
офлайн