1  / 20
2 кімнатна квартира ЖК Нова Англія Теремки Максимовича Михайла - фото 1
2 кімнатна квартира ЖК Нова Англія Теремки Максимовича Михайла - фото 2
2 кімнатна квартира ЖК Нова Англія Теремки Максимовича Михайла - фото 3
2 кімнатна квартира ЖК Нова Англія Теремки Максимовича Михайла - фото 4
2 кімнатна квартира ЖК Нова Англія Теремки Максимовича Михайла - фото 5
2 кімнатна квартира ЖК Нова Англія Теремки Максимовича Михайла - фото 6
2 кімнатна квартира ЖК Нова Англія Теремки Максимовича Михайла - фото 7
2 кімнатна квартира ЖК Нова Англія Теремки Максимовича Михайла - фото 8
2 кімнатна квартира ЖК Нова Англія Теремки Максимовича Михайла - фото 9
2 кімнатна квартира ЖК Нова Англія Теремки Максимовича Михайла - фото 10
2 кімнатна квартира ЖК Нова Англія Теремки Максимовича Михайла - фото 11
2 кімнатна квартира ЖК Нова Англія Теремки Максимовича Михайла - фото 12
2 кімнатна квартира ЖК Нова Англія Теремки Максимовича Михайла - фото 13
2 кімнатна квартира ЖК Нова Англія Теремки Максимовича Михайла - фото 14
2 кімнатна квартира ЖК Нова Англія Теремки Максимовича Михайла - фото 15
2 кімнатна квартира ЖК Нова Англія Теремки Максимовича Михайла - фото 16
2 кімнатна квартира ЖК Нова Англія Теремки Максимовича Михайла - фото 17
2 кімнатна квартира ЖК Нова Англія Теремки Максимовича Михайла - фото 18
2 кімнатна квартира ЖК Нова Англія Теремки Максимовича Михайла - фото 19
2 кімнатна квартира ЖК Нова Англія Теремки Максимовича Михайла - фото 20

2 кімнатна квартира ЖК Нова Англія Теремки Максимовича Михайла

Киев, Голосеевский

Пожаловаться
129 000 $
2 150 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 11 мая 2026, ID: 5008572
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 60 м2
  • Площадь кухни 10 м2
  • Этаж
  • Этажность 15 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Кондиционер, Ванна, Душевая кабина, Мебель на кухне, Панорамные окна, Консъерж, Охраняемая территория, Парковочное место, Гостевой паркинг, Лифт, Грузовой лифт 
Описание
2 кімнатна квартира в ЖК Нова Англія. Квартира з ремонтом, для тих, хто любить комфорт та надійність. Меблі та техніка лише топ виробників, тепла підлога. В кухні є вся необхідна вбудована техніка.Все зроблено для себе. Комплекс закритого типу з великою територією, є вся необхідна для комфортного життя інфраструктура - магазини, кафе, салони краси, дитячі і спортивні майданчики, зона барбекю, майданчик для собак. Територія комплексу сучасна, доглянута і з чудовим озелененням. Поруч метро
Обратная связь
Олексій
офлайн