Без комиссии
1  / 12
2 кімнатна квартира ЖК Козацький - фото 1
2 кімнатна квартира ЖК Козацький - фото 2
2 кімнатна квартира ЖК Козацький - фото 3
2 кімнатна квартира ЖК Козацький - фото 4
2 кімнатна квартира ЖК Козацький - фото 5
2 кімнатна квартира ЖК Козацький - фото 6
2 кімнатна квартира ЖК Козацький - фото 7
2 кімнатна квартира ЖК Козацький - фото 8
2 кімнатна квартира ЖК Козацький - фото 9
2 кімнатна квартира ЖК Козацький - фото 10
2 кімнатна квартира ЖК Козацький - фото 11
2 кімнатна квартира ЖК Козацький - фото 12

2 кімнатна квартира ЖК Козацький

Криховцы

Пожаловаться
66 500 $
984 $ за м²
2 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 28 марта 2026, ID: 4880110
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 67.55 м2
  • Площадь кухни 15 м2
  • Этаж
  • Этажность 10 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Терраса, Панорамные окна, Сигнализация, Пожарная сигнализация, Видеонаблюдение, Охраняемая территория, Парковочное место, Лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продаж 2-кімнатної квартири в ЖК «Козацький»

м. Івано-Франківськ, вул. Довженка (район БАМ)
Площа — 67,55 м²
Поверх — 2 з 10
Квартира готова до ремонту.

Зручне та функціональне планування:
• простора вітальня — 17,71 м²
• спальня — 15,55 м²
• кухня — 15,18 м², достатньо місця для облаштування комфортної обідньої зони
• санвузол — 4,91 м²
• коридор — 9,46 м² з можливістю встановлення місткої шафи
• лоджія — 4,74 м²

Житловий комплекс сучасний та комфортний для проживання. Будинок збудований надійним забудовником Socium. Територія доглянута, облаштована зонами відпочинку та дитячими майданчиками з антитравматичним покриттям.

Зручний перший поверх буде практичним для сімей з дітьми та людей старшого віку.

Комплекс розташований у районі з розвиненою інфраструктурою. Поруч магазини, аптеки, школи, дитячі садки та зупинки громадського транспорту. Район БАМ є одним із найпопулярніших у місті.

Квартира стане хорошим варіантом як для проживання, так і для інвестиції.

Телефонуйте для отримання додаткової інформації та організації перегляду.
Обратная связь
Менеджер відділу продажу Володимир
офлайн