1  / 20
2 кімнатна квартира з меблями та технікою в новобудові!!! - фото 1
2 кімнатна квартира з меблями та технікою в новобудові!!! - фото 2
2 кімнатна квартира з меблями та технікою в новобудові!!! - фото 3
2 кімнатна квартира з меблями та технікою в новобудові!!! - фото 4
2 кімнатна квартира з меблями та технікою в новобудові!!! - фото 5
2 кімнатна квартира з меблями та технікою в новобудові!!! - фото 6
2 кімнатна квартира з меблями та технікою в новобудові!!! - фото 7
2 кімнатна квартира з меблями та технікою в новобудові!!! - фото 8
2 кімнатна квартира з меблями та технікою в новобудові!!! - фото 9
2 кімнатна квартира з меблями та технікою в новобудові!!! - фото 10
2 кімнатна квартира з меблями та технікою в новобудові!!! - фото 11
2 кімнатна квартира з меблями та технікою в новобудові!!! - фото 12
2 кімнатна квартира з меблями та технікою в новобудові!!! - фото 13
2 кімнатна квартира з меблями та технікою в новобудові!!! - фото 14
2 кімнатна квартира з меблями та технікою в новобудові!!! - фото 15
2 кімнатна квартира з меблями та технікою в новобудові!!! - фото 16
2 кімнатна квартира з меблями та технікою в новобудові!!! - фото 17
2 кімнатна квартира з меблями та технікою в новобудові!!! - фото 18
2 кімнатна квартира з меблями та технікою в новобудові!!! - фото 19
2 кімнатна квартира з меблями та технікою в новобудові!!! - фото 20

2 кімнатна квартира з меблями та технікою в новобудові!!!

Луцк

Пожаловаться
88 000 $
1 469 $ за м²
9 просмотров объявления | 1 сегодня Показать статистику
Добавлено: 17 февраля 2026, ID: 4758083
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 59.9 м2
  • Площадь кухни 11.6 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Кондиционер, Ванна, Мебель на кухне 
  • Коммуникации Газ, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продається 2 кімнатна квартира з усіма меблями та технікою по вулиці Виговського 4, район 40 кварталу
Новобудова!!!!
Без посередників!
Можливий торг!
Загальна площа квартири 59.9 кв.м
Будинок цегляний.
Опалення автономне
Встановлена колонка на гарячу воду
Є лічильники на газ, електрику і воду
Квартира повністю укомплектована меблями та технікою.
Холодильник, Мікрохвильова піч, Духова шафа, Плита, Пральна машина, кондиціонер, телевізор в залі та кухні
Мультимедіа: Швидкісний інтернет, Wi-Fi.
На площадці є додаткова шафа та балкон
Проблем з паркомісцями не має.
Закрита територія
У дворі є бесідка та зона відпочинку
Створено ОСББ
Тихий та затишний район.
Деталі: 06******46 Діна
Обратная связь
Діна
офлайн