Без комиссии
1  / 20
2 кімнатна квартира з дизайнерським ремонтом - фото 1
2 кімнатна квартира з дизайнерським ремонтом - фото 2
2 кімнатна квартира з дизайнерським ремонтом - фото 3
2 кімнатна квартира з дизайнерським ремонтом - фото 4
2 кімнатна квартира з дизайнерським ремонтом - фото 5
2 кімнатна квартира з дизайнерським ремонтом - фото 6
2 кімнатна квартира з дизайнерським ремонтом - фото 7
2 кімнатна квартира з дизайнерським ремонтом - фото 8
2 кімнатна квартира з дизайнерським ремонтом - фото 9
2 кімнатна квартира з дизайнерським ремонтом - фото 10
2 кімнатна квартира з дизайнерським ремонтом - фото 11
2 кімнатна квартира з дизайнерським ремонтом - фото 12
2 кімнатна квартира з дизайнерським ремонтом - фото 13
2 кімнатна квартира з дизайнерським ремонтом - фото 14
2 кімнатна квартира з дизайнерським ремонтом - фото 15
2 кімнатна квартира з дизайнерським ремонтом - фото 16
2 кімнатна квартира з дизайнерським ремонтом - фото 17
2 кімнатна квартира з дизайнерським ремонтом - фото 18
2 кімнатна квартира з дизайнерським ремонтом - фото 19
2 кімнатна квартира з дизайнерським ремонтом - фото 20

2 кімнатна квартира з дизайнерським ремонтом

Ивано-Франковск

Пожаловаться
124 000 $
1 722 $ за м²
1 просмотр объявления | 1 сегодня Показать статистику
Добавлено: 25 апреля 2026, ID: 4957342
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 72 м2
  • Площадь кухни 30 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Кондиционер, Подогрев полов, Душевая кабина, Мебель на кухне, Панорамные окна, Парковочное место, Гостевой паркинг, Лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Асфальтированная дорога 
Описание
Продається шикарна квартира з дорогим авторським ремонтом в елітному ЖК нашого міста біля парку. Даний житловий комплекс відповідає своїй назві – “Елітний”

Дана квартира це про якість, зручність та вишуканий смак. Площа квартири 72м2. Розташована на 9 поверсі з чудовим виглядом з вікна. Вдале перепланування простору продумане до дрібниць. Все виконано з дорогих та ексклюзивних матеріалів, які робилися під індивідуальне замовлення так як квартиру не планували продавати, але у звʼязку з сімейними обставинами виникла така потреба.

Вхідна група укомплектована вмонтованими шафами для зберігання одягу, гостьовий санвузол та велика гардеробна кімната, яку ви можете доукомплектувати індивідуально під свої потреби. Далі ви потрапляєте у велику кухню-студію, яка має робочу зону та стильний острів зі столом, а також відпочинкову зону з великим розкладним диваном та місцем під телевізор. Також є відділена велика зона, яка може використовуватися як робочий кабінет з великими панорамними вікнами. Наступна кімната це простора батьківська спальна з власним санвузлом, шо дає додатковий комфорт для вашого проживання.

Квартира повністю укомплектована меблями та технікою. Кухня повністю укомплектована преміальною технікою фірми BOSH. Вмонтована духова та мікрохвильова піч, велика посудомийна машина 60, двох-дверний холодильник, варильна газова поверхня та витяжка. Вся фурнітура – BLUM. В квартирі індивідуальне газове опалення, встановлений двоконтурний конденсаційний газовий котел, а також встановлено додатково бойлер – для зручності. Також у квартиру заведено 10 кВт світла. Тепла підлога повністю по всій квартирі. Встановлено 2 кондиціонера, які працюють, як на обігрів – так і на охолодження. Батьківській санвузол облаштований ванною зі скляною перегородкою, інсталяцією, гігієнічним душем та дзеркалом-шафою з підсвіткою.

Комплекс «Елітний» знаходиться в спальному мікрорайоні недалеко від центру міста. До центру можна доїхати за 5 хвилин на машині або за 15 хв на маршрутках №35 або №48. Всього за 10 хвилин ви дійдете до залізничного вокзалу та автостанції №1.

Поруч розташований парк для прогулянок з дитячими майданчиками, зонами відпочинку і кавʼярнями.

Поруч з будинком відкрито педіатричне відділення №5, до міська поліклініка для дорослих №3. Також в окрузі працюють приватні клініки, аптеки і лабораторії.

За детальною інформацією та оглядом – телефонуйте.
Обратная связь
Михайлишин Владислав Віталійович
офлайн
Похожие объявления
Здановської Юлії 34Б (Ломоносова), продаж 2-к квартири, ЖК 4 сезони, метро Васильківська, Голосіївсь Киев 16
  • Двухкомнатная
  • 61.7 м2
  • 13 / 25 эт.
120 000 $
Продаж 2-кімнатної квартири за адресою Здановської Юлії 34Б (Ломоносова), ЖК 4 сезони, метро Васильківська, Голосіївський район. Можливий безготівковий розрахунок, держпрограми. Характеристики квартири: - площа: загальна 61,7 м2, житлова 28,9 м2, кухня 10,5 м2 - поверх 13/25 - планування: дві роздільні кімнати 17,4 м2 та 11,5 м2, простора кухня 10,5 м2 з виходом на балкон 2,9 м2 - сучасний ремонт з якісними меблями та побутовою технікою - в квартирі індивідуальне опалення (електроконвектори), в разі необхідності можливе підключення до будинкового централізованного опалення Будинок: - введений в експлуатацію в 2021 році - клас комфорт - монолітно-каркасна технологія будівництва - утеплення мінеральна вата - стіни газоблок, цегла - висота стелі 2,7 м - опалення централізоване - відкрита територія - підземний та гостьовий паркінг - без світла працює ліфт (інвертори) Інфраструктура: - метро в пішій доступності: до станцій «Васильківська» або «Виставковий центр» всього 10–15 хвилин - ВДНГ (Експоцентр України): величезна паркова зона для прогулянок, велоквестів, зимових та літніх розваг — усього в кількох хвилинах від дому. Голосіївський парк: поруч каскад озер та затишні алеї для ранкових пробіжок чи відпочинку на свіжому повітрі - поруч розташовані сучасні державні та приватні дитячі садочки, школи, ліцеї та мовні центри - великий спорткомплекс Sport Life з басейном олімпійського формату знаходиться в безпосередній близькості Телефонуйте для запису на перегляд. Ціна 120000 у.о. 0937470721 Наталя
Киев, Голосеевский
Продаж 1 кімнатної квартири вул.Воскресенська, 14б, ЖК Паркові озера, Дніпровський район, Дарниця, Л Киев 10
  • Однокомнатная
  • 40 м2
  • 1 / 25 эт.
82 000 $
Продаж 1 кімнатної квартири вул.Воскресенська, 14б, ЖК Паркові озера, Дніпровський район, Дарниця, Лівобережна Загальна площа 40,3 кв.м., житлова площа 16,9 кв.м., площа кухні 10,4 кв.м. на 1/25 поверх Квартира продається з меблями. Встановлено лічильники на воду, тепло та електроенергію. Переваги ЖК:закрита доглянута територія з охороною та контролем доступу, дитячі та спортивні майданчики, паркова зона навколо озера, магазини, супермаркет, кафе, кав'ярні, аптеки, салони краси, пошта, банки та паркінг. Поруч школи та дитячий садок. До станції метро Дарниця - 15 хв.пішки Квартира підходить як для власного проживання, так і для оренди. Ціна 82000 у.о., 0976449950 Наталія,
Киев, Днепровский
Продаж 3-кімнатної квартири по вул.Бринджали Олександра (Тешобаєва), 38 Киев 7
  • Трехкомнатная
  • 55 м2
  • 5 / 5 эт.
69 000 $
Продається 3- кімнатна квартира по вул. Бринджали Олександра (Тешобаєва), 58. Знаходиться між 2-х станцій метро Нивки та Сирець за 15 хвилин. Розвинена інфраструктура: дит.сади, школа, пошта, піцерія, магазин, бювет, ліс, дитяча поліклініка, ринок, перукарня, кінотеатр та торговий центр. Все компактно та поруч, відмінна транспортна розв'язка.
Киев, Шевченковский
офлайн
Михайлишин Владислав Віталійович
На сайте с 16 апреля 2020