1  / 12
2 - кімнатна квартира вул.Сагайдачного Трускавець - фото 1
2 - кімнатна квартира вул.Сагайдачного Трускавець - фото 2
2 - кімнатна квартира вул.Сагайдачного Трускавець - фото 3
2 - кімнатна квартира вул.Сагайдачного Трускавець - фото 4
2 - кімнатна квартира вул.Сагайдачного Трускавець - фото 5
2 - кімнатна квартира вул.Сагайдачного Трускавець - фото 6
2 - кімнатна квартира вул.Сагайдачного Трускавець - фото 7
2 - кімнатна квартира вул.Сагайдачного Трускавець - фото 8
2 - кімнатна квартира вул.Сагайдачного Трускавець - фото 9
2 - кімнатна квартира вул.Сагайдачного Трускавець - фото 10
2 - кімнатна квартира вул.Сагайдачного Трускавець - фото 11
2 - кімнатна квартира вул.Сагайдачного Трускавець - фото 12

2 - кімнатна квартира вул.Сагайдачного Трускавець

Трускавец

Пожаловаться
37 000 $
914 $ за м²
2 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 18 мая 2026, ID: 5014309
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 40.5 м2
  • Площадь кухни 6 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Коммуникации Газ, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продається 2-кімнатна квартира з великим потенціалом та виходом до паркової зони!
Шукаєте житло у спокійному районі, поруч із природою та всією необхідною інфраструктурою? Тоді ця пропозиція саме для вас.
Локація: затишний та тихий район, поруч санаторій «Лісова пісня», навколо свіже повітря, зелена зона та комфорт для життя. Через два будинки — санаторій, поряд зупинка транспорту, магазини та все необхідне для щоденного побуту.

Характеристики квартири:
Загальна площа — 40,5 кв.м
Житлова площа — 24,2 кв.м
Кімната — 17,3 кв.м
Кімната — 10,9 кв.м
Кухня — 6 кв.м
Вбиральня — 2,7 кв.м
Коридор — 2,9 кв.м
Балкон — 8,3 кв.м

Переваги квартири:
Дві роздільні кімнати — зручно для сім’ї або оренди
Залізобетонні перекриття — надійність та довговічність
Є газ
Встановлені склопакети в кімнатах
Вихід на паркову зону / ліс
Є погріб для зберігання речей
Спокійні сусіди та комфортна атмосфера району
Окрема перевага — можливість розширення!Можливо зʼєднати з сусідньою квартирою ,яка також продається.
У будинку є можливість добудови: балкон можна винести та збільшити площу квартири орієнтовно на 30–40 кв.м. Це рідкісний шанс створити просторе житло своєї мрії або вигідний інвестиційний проєкт.
Квартира під ремонт, а це означає, що ви не переплачуєте за чужий дизайн і зможете облаштувати все на власний смак.
Чудовий варіант як для проживання, так і для інвестиції.