1  / 7
2 кімнатна квартира/ в новобудові/ Центр міста на Троїцькій - фото 1
2 кімнатна квартира/ в новобудові/ Центр міста на Троїцькій - фото 2
2 кімнатна квартира/ в новобудові/ Центр міста на Троїцькій - фото 3
2 кімнатна квартира/ в новобудові/ Центр міста на Троїцькій - фото 4
2 кімнатна квартира/ в новобудові/ Центр міста на Троїцькій - фото 5
2 кімнатна квартира/ в новобудові/ Центр міста на Троїцькій - фото 6
2 кімнатна квартира/ в новобудові/ Центр міста на Троїцькій - фото 7

2 кімнатна квартира/ в новобудові/ Центр міста на Троїцькій

Кременчуг

Пожаловаться
63 000 $
959 $ за м²
2 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 31 марта 2026, ID: 4885748
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 65.7 м2
  • Площадь кухни 16 м2
  • Этаж
  • Этажность
Описание
Пропоную до вашої уваги 2х кімнатну квартиру в Центрі міста, по вул. Троїцька!
Це одна з найкращих новобудов міста!

Квартира розташована на 7 поверсі в цегляному будинку, утепленому зовні!
Квартира не кутова, тепла! Вікна виходять на проїздну частіну і у двір будинку!

Особливості квартири:
- Будинок 2018 року побудови.
- Загальна площа 65,7 кв.м.: простора кухня-гостьова (16 кв. м.) з панорамними вікнами в кухні, спальня (13,4 кв. м.), 2 санвузла передпокій (4,9 кв. м.).
- Опалення: сучасний газовий котел.
- Якісні панорамні вікна: що робить квартиру світлою і затишною.
- Електрика розведена по квартирі.

Основні переваги:
- Ідеальне планування для ефективного використання простору.
- У вартість квартири входить КЛАДОВА КІМНАТА, що розташована між 6 та 7 поверхами.
- Елітний район з розвинутою інфраструктурою.
- Великий внутрішній двір з дитячими майданчиками та зоною для сімейного відпочинку.
- Два паркінга (наземний та підземний).
- Легкий та зручний доступ до транспорту, поруч супермаркети, магазини, школи, дитячі садочки, аптеки, відділення нової та укр.пошти, фітнес центри, банківські відділення, кав'ярені, ресторани.

Щоб дізнатись більш детальну інформацію та домовитись про перегляд квартири телефонуйте за номером, що вказано в об'яві.

Втілимо Ваші мрії в квадратні метри!
Обратная связь
Олена
офлайн