1  / 12
2-кімнатна квартира у довготривалу оренду, ПЗР - фото 1
2-кімнатна квартира у довготривалу оренду, ПЗР - фото 2
2-кімнатна квартира у довготривалу оренду, ПЗР - фото 3
2-кімнатна квартира у довготривалу оренду, ПЗР - фото 4
2-кімнатна квартира у довготривалу оренду, ПЗР - фото 5
2-кімнатна квартира у довготривалу оренду, ПЗР - фото 6
2-кімнатна квартира у довготривалу оренду, ПЗР - фото 7
2-кімнатна квартира у довготривалу оренду, ПЗР - фото 8
2-кімнатна квартира у довготривалу оренду, ПЗР - фото 9
2-кімнатна квартира у довготривалу оренду, ПЗР - фото 10
2-кімнатна квартира у довготривалу оренду, ПЗР - фото 11
2-кімнатна квартира у довготривалу оренду, ПЗР - фото 12

2-кімнатна квартира у довготривалу оренду, ПЗР

Черкассы

Пожаловаться
11 000 грн.
289 грн. за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 21 мая 2026, ID: 5036052
Характеристики
  • Комнат
  • Общая площадь 38 м2
  • Площадь кухни 5 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • С мебелью Да 
  • Тип дома Жилой фонд 80-90-е 
  • Планировка Свободная планировка 
  • Отопление Централизованное 
  • Ремонт Косметический ремонт 
  • Комфорт Ванна, Мебель на кухне, Лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Асфальтированная дорога 
  • Инфраструктура Детский сад, Школа, Остановка транспорта, Рынок, Детская площадка, Аптека 
Описание
2-кімнатна квартира у довготривалу оренду, район Тараскова (поруч з зупинкою Рустави) мебльована (розкладний диван, 2-спальний м'який куток, велика шафа-купе, столи, кухня) необхідна техніка - холодильник, пральна машина автомат, эл/чайник, мультіварка, WI-FI. Балкон обладнений cтолом для роботи. 11000 грн +послуги, страхова сума, комісія АН одноразово. Вайбер - нуль 93 сім два один 34 вісім7. Обов'язково дзвоніть, спілкуватись на ОЛХ не завжди незручно.
Обратная связь
Ирина
офлайн