1  / 9
2 кімнатна квартира Нагорна частина - фото 1
2 кімнатна квартира Нагорна частина - фото 2
2 кімнатна квартира Нагорна частина - фото 3
2 кімнатна квартира Нагорна частина - фото 4
2 кімнатна квартира Нагорна частина - фото 5
2 кімнатна квартира Нагорна частина - фото 6
2 кімнатна квартира Нагорна частина - фото 7
2 кімнатна квартира Нагорна частина - фото 8
2 кімнатна квартира Нагорна частина - фото 9

2 кімнатна квартира Нагорна частина

Кременчуг

Пожаловаться
950 000 грн.
19 388 грн. за м²
2 просмотра объявления | 1 сегодня Показать статистику
Добавлено: 31 марта 2026, ID: 4885154
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 49 м2
  • Площадь кухни 6 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Тип дома Жилой фонд 80-90-е 
  • Ремонт Жилое состояние 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Ванна 
  • Коммуникации Газ 
Описание
Квартира Не вуглова, тепла, 5 поверх, балкон з ремонтом.
Поруч школа, дитячі садочки, супермаркети, зона відпочинку,
зупинка громадського транспорту. Тихий комфортний район.
Підвальне приміщення.
Можливий продаж по сертифікату.
По вулиці Національноі Гвардіі.
Обратная связь
Денис
офлайн