Без комиссии
1  / 13
2-кімнатна квартира на Подолі - фото 1
2-кімнатна квартира на Подолі - фото 2
2-кімнатна квартира на Подолі - фото 3
2-кімнатна квартира на Подолі - фото 4
2-кімнатна квартира на Подолі - фото 5
2-кімнатна квартира на Подолі - фото 6
2-кімнатна квартира на Подолі - фото 7
2-кімнатна квартира на Подолі - фото 8
2-кімнатна квартира на Подолі - фото 9
2-кімнатна квартира на Подолі - фото 10
2-кімнатна квартира на Подолі - фото 11
2-кімнатна квартира на Подолі - фото 12
2-кімнатна квартира на Подолі - фото 13

2-кімнатна квартира на Подолі

Киев, Шевченковский

Пожаловаться
160 000 $
2 122 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 11 мая 2026, ID: 5011496
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 75.4 м2
  • Площадь кухни 26 м2
  • Этаж
  • Этажность 14 
  • Тип дома Жилой фонд 2001-2010-е 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Отопление Централизованное 
Описание
2-кімнатна квартира в елітному будинку на Подолі з видом на Дніпро (цегляний будинок 2006 року)

Характеристики:
Площа - 75,4
Кімната - 15
Кухня-студія - 26
Балкон - 10
Хол - 12
Гардероб - 5
Два санвузли

Про будинок:
• Цегляний, теплий, з гарною шумоізоляцією
• Всього один під’їзд
• Є консьєрж, 2 ліфти, кодовий замок
• Підземний паркінг

*** Є велике паркомісце (додатково)

Локація:
• 10 хв пішки до метро Тараса Шевченка або 15 хв до метро Контрактова площа
• Поруч магазини (Сільпо), фітнес-клуби, набережна, ресторани, кав’ярні, парки

Ціна - $160000
Обратная связь
Сергій
офлайн