1  / 13
2 кімнатна квартира. Молодіжний - фото 1
2 кімнатна квартира. Молодіжний - фото 2
2 кімнатна квартира. Молодіжний - фото 3
2 кімнатна квартира. Молодіжний - фото 4
2 кімнатна квартира. Молодіжний - фото 5
2 кімнатна квартира. Молодіжний - фото 6
2 кімнатна квартира. Молодіжний - фото 7
2 кімнатна квартира. Молодіжний - фото 8
2 кімнатна квартира. Молодіжний - фото 9
2 кімнатна квартира. Молодіжний - фото 10
2 кімнатна квартира. Молодіжний - фото 11
2 кімнатна квартира. Молодіжний - фото 12
2 кімнатна квартира. Молодіжний - фото 13

2 кімнатна квартира. Молодіжний

Кременчуг

Пожаловаться
27 000 $
482 $ за м²
11 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 31 марта 2026, ID: 4885321
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 56 м2
  • Площадь кухни 7 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Косметический ремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Шлакоблочный 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Кондиционер, Ванна, Мебель на кухне, Лифт 
Описание
Продаю 2 кімнатну квартиру покращеного планування на Молодіжному, зуп. Героїв України, в серці мікрорайону

Квартира покращеного планування, це велика кухня, окремі просторі кімнати, балкон та житлова лоджія, яку теж можна зробити під кімнату або кабінет.

Квартира з косметичним ремонтом в гарному житловому стані, охайна та дуже тепла
Опалення зверху.

Також є велика кладова, яку можна зробити як технічну кімнату, вивести туди пралку, сушарку або зробити гардеробну.

Кімнати окремі, простори, сонячні

Меблі деякі залишаються

Коридор просторий.

Кухня простора, правильної квадратної форми

Меблі кухонні залишаються

Санвузол окремий.
Унітаз новий.
Бойлер новий залишається по домовленості

Є лічильники на воду.

Підʼїзд дуже охайний, ліфт чистий, працює.
Сусіди гарні, одні на секції.

Гарний великий даір
Є стоянка для машин.
Є майданчик для діток.

Поряд школа, садочок, магазини, будинок культури, аптеки, ринок
Парк через дорогу.
Через 2 зупинки Спортлайф, через одну Поломедлайф
Також поряд аквапарк та пляж.

Дзвоніть, відповім на всі питання
Працюємо по держпрограмам
Обратная связь
Вікторія
офлайн