1  / 18
2 кімнатна квартира Харківське шосе Дарницька площа метро Дарниця - фото 1
2 кімнатна квартира Харківське шосе Дарницька площа метро Дарниця - фото 2
2 кімнатна квартира Харківське шосе Дарницька площа метро Дарниця - фото 3
2 кімнатна квартира Харківське шосе Дарницька площа метро Дарниця - фото 4
2 кімнатна квартира Харківське шосе Дарницька площа метро Дарниця - фото 5
2 кімнатна квартира Харківське шосе Дарницька площа метро Дарниця - фото 6
2 кімнатна квартира Харківське шосе Дарницька площа метро Дарниця - фото 7
2 кімнатна квартира Харківське шосе Дарницька площа метро Дарниця - фото 8
2 кімнатна квартира Харківське шосе Дарницька площа метро Дарниця - фото 9
2 кімнатна квартира Харківське шосе Дарницька площа метро Дарниця - фото 10
2 кімнатна квартира Харківське шосе Дарницька площа метро Дарниця - фото 11
2 кімнатна квартира Харківське шосе Дарницька площа метро Дарниця - фото 12
2 кімнатна квартира Харківське шосе Дарницька площа метро Дарниця - фото 13
2 кімнатна квартира Харківське шосе Дарницька площа метро Дарниця - фото 14
2 кімнатна квартира Харківське шосе Дарницька площа метро Дарниця - фото 15
2 кімнатна квартира Харківське шосе Дарницька площа метро Дарниця - фото 16
2 кімнатна квартира Харківське шосе Дарницька площа метро Дарниця - фото 17
2 кімнатна квартира Харківське шосе Дарницька площа метро Дарниця - фото 18

2 кімнатна квартира Харківське шосе Дарницька площа метро Дарниця

Киев, Дарницкий

Пожаловаться
68 000 $
1 498 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 11 мая 2026, ID: 5008133
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 45.4 м2
  • Площадь кухни 5.3 м2
  • Этаж
  • Этажность 10 
  • Ремонт Косметический ремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Гостевой паркинг, Лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод 
Описание
У продаж пропонується двокімнатна квартира за адресою Харківське шосе.
Квартира світла та простора загальною площею 46 м² повністю мебльована та укомплектована всією необхідною побутовою технікою. У квартирі виконано якісний ремонт.
Навколо будинку доглянута територія з дитячими та спортивними майданчиками, парадні чисті з кодовим замком.

Відмінно розвинена інфраструктура в пішій доступності є все необхідне для вашого комфортного життя парки, супермаркети, салони краси аптеки, ринок, кав'ярні, ТРЦ, гімназія та дитячий садок.

Добре розвинена транспортна розв'язка поблизу будинку зупинка міського транспорту, трамвая та за 10 хвилин їзди станція метро Дарниця.

Телефонуйте, пишіть! Перегляд в зручний для вас час разом з експертом компанії 7 Floor!
Номер оголошення на сайті компанії: SF-3-313-853-LX.
Обратная связь
АН 7 Floor
офлайн