1  / 19
2-кімнатна квартира біля метро Звіринецька | Центр Печерського району - фото 1
2-кімнатна квартира біля метро Звіринецька | Центр Печерського району - фото 2
2-кімнатна квартира біля метро Звіринецька | Центр Печерського району - фото 3
2-кімнатна квартира біля метро Звіринецька | Центр Печерського району - фото 4
2-кімнатна квартира біля метро Звіринецька | Центр Печерського району - фото 5
2-кімнатна квартира біля метро Звіринецька | Центр Печерського району - фото 6
2-кімнатна квартира біля метро Звіринецька | Центр Печерського району - фото 7
2-кімнатна квартира біля метро Звіринецька | Центр Печерського району - фото 8
2-кімнатна квартира біля метро Звіринецька | Центр Печерського району - фото 9
2-кімнатна квартира біля метро Звіринецька | Центр Печерського району - фото 10
2-кімнатна квартира біля метро Звіринецька | Центр Печерського району - фото 11
2-кімнатна квартира біля метро Звіринецька | Центр Печерського району - фото 12
2-кімнатна квартира біля метро Звіринецька | Центр Печерського району - фото 13
2-кімнатна квартира біля метро Звіринецька | Центр Печерського району - фото 14
2-кімнатна квартира біля метро Звіринецька | Центр Печерського району - фото 15
2-кімнатна квартира біля метро Звіринецька | Центр Печерського району - фото 16
2-кімнатна квартира біля метро Звіринецька | Центр Печерського району - фото 17
2-кімнатна квартира біля метро Звіринецька | Центр Печерського району - фото 18
2-кімнатна квартира біля метро Звіринецька | Центр Печерського району - фото 19

2-кімнатна квартира біля метро Звіринецька | Центр Печерського району

Киев, Печерский

Пожаловаться
145 000 $
2 377 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 11 мая 2026, ID: 5009906
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 61 м2
  • Площадь кухни 12 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Евроремонт 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Кондиционер, Ванна, Мебель на кухне, Гардероб, Лифт 
  • Коммуникации Центральный водопровод 
Описание
Адреса: Бульвар Миколи Міхновського, 32 — перший будинок від метро Звіринецька (колишня Дружби народів)

Переваги:

- 1 хвилина пішки до метро Звіринецька — швидко і зручно
- Будинок Ради міністрів з товстими цегляними стінами — тепло, тихо, надійно
- Квартира з ремонтом — готова до проживання
- Чудово підходить для сім’ї або під здачу в оренду

Характеристики:

Кількість кімнат: 2 роздільні
Поверх: 5 / 7 (є ліфт)
Площа: 61 м² (житлова 30 / кухня 12)
Санвузол: роздільний
Балкон: є
Обратная связь
Аліса
офлайн