1  / 5
2-кімнатна квартира - фото 1
2-кімнатна квартира - фото 2
2-кімнатна квартира - фото 3
2-кімнатна квартира - фото 4
2-кімнатна квартира - фото 5

2-кімнатна квартира

Глухов

Пожаловаться
20 000 $
390 $ за м²
4 просмотра объявления | 1 сегодня Показать статистику
Добавлено: 22 апреля 2026, ID: 4951223
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 51.3 м2
  • Площадь кухни 5.3 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Тип стен Кирпичный 
Описание
Продається 2-кімнатна квартира, загальною площею 51,3 метрів квадратних.Квартира розташована по вулиці Олександра Ступаченка 7 кв. 50. На 3 поверсі. Звертатися за номером телефону 09******33
Обратная связь
Наталья
офлайн