1  / 20
‼️2 кімнати‼️Нова квартира в ЖК Софія Резиденс - фото 1
‼️2 кімнати‼️Нова квартира в ЖК Софія Резиденс - фото 2
‼️2 кімнати‼️Нова квартира в ЖК Софія Резиденс - фото 3
‼️2 кімнати‼️Нова квартира в ЖК Софія Резиденс - фото 4
‼️2 кімнати‼️Нова квартира в ЖК Софія Резиденс - фото 5
‼️2 кімнати‼️Нова квартира в ЖК Софія Резиденс - фото 6
‼️2 кімнати‼️Нова квартира в ЖК Софія Резиденс - фото 7
‼️2 кімнати‼️Нова квартира в ЖК Софія Резиденс - фото 8
‼️2 кімнати‼️Нова квартира в ЖК Софія Резиденс - фото 9
‼️2 кімнати‼️Нова квартира в ЖК Софія Резиденс - фото 10
‼️2 кімнати‼️Нова квартира в ЖК Софія Резиденс - фото 11
‼️2 кімнати‼️Нова квартира в ЖК Софія Резиденс - фото 12
‼️2 кімнати‼️Нова квартира в ЖК Софія Резиденс - фото 13
‼️2 кімнати‼️Нова квартира в ЖК Софія Резиденс - фото 14
‼️2 кімнати‼️Нова квартира в ЖК Софія Резиденс - фото 15
‼️2 кімнати‼️Нова квартира в ЖК Софія Резиденс - фото 16
‼️2 кімнати‼️Нова квартира в ЖК Софія Резиденс - фото 17
‼️2 кімнати‼️Нова квартира в ЖК Софія Резиденс - фото 18
‼️2 кімнати‼️Нова квартира в ЖК Софія Резиденс - фото 19
‼️2 кімнати‼️Нова квартира в ЖК Софія Резиденс - фото 20

‼️2 кімнати‼️Нова квартира в ЖК Софія Резиденс

Софиевская Борщаговка

Пожаловаться
127 000 $
2 540 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 20 мая 2026, ID: 5028541
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 50 м2
  • Площадь кухни 10 м2
  • Этаж
  • Этажность 10 
  • Планировка Раздельная 
  • Комфорт Кондиционер, Подогрев полов, Ванна, Мебель на кухне, Панорамные окна, Охраняемая территория, Лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Неймовірна дизайнерська 2 кімнатна квартира на 5 поверсі в зданому будинку в ЖК Софія Резиденс! Дві повноцінні окремі кімнати, це не перепланована однокімнатна. Квартира створена для тих, хто цінує не лише естетику, а й комфорт та функціональність.
В квартирі дизайнерський ремонт: сучасний мінімалізм з використанням преміальних матеріалів. Кожна лінія — довершена.
* Розумне зонування: продумані найменші дрібниці. Простір розділений так, щоб у вас було ідеальне місце для відпочинку, роботи та теплих вечерь.
* Функціональність: Функціональна кухня з вбудованою ткхнікою, затишна спальня та багато місць для зберігання (все приховано, щоб не порушувати гармонію).
*Тепла підлога в коридорі, на кухні та санвузлі. Кондиціонер, посудомийна машинка, багато точкового освітлення. Неймовірна лампова атмосфера!
ЖК «Софія Резиденс» — це територія вашого спокою. Закрита, озеленена територія, цілодобова охорона, ландшафтний дизайн та інфраструктура рівня «місто в місті». Дуже вдалий вибір, як для проживання, так і для здачі в оренду.
Локація: Софіївська Борщагівка, 1 км до Києва. Статус: Бізнес-клас. Мінімальні витрати на оформлення!
Ця квартира чекає саме на вас. Записуйтесь на перегляд, щоб відчути атмосферу наживо!