1  / 16
2-кім. квартира біля Політеху та Зоопарку — тиша в центрі міста - фото 1
2-кім. квартира біля Політеху та Зоопарку — тиша в центрі міста - фото 2
2-кім. квартира біля Політеху та Зоопарку — тиша в центрі міста - фото 3
2-кім. квартира біля Політеху та Зоопарку — тиша в центрі міста - фото 4
2-кім. квартира біля Політеху та Зоопарку — тиша в центрі міста - фото 5
2-кім. квартира біля Політеху та Зоопарку — тиша в центрі міста - фото 6
2-кім. квартира біля Політеху та Зоопарку — тиша в центрі міста - фото 7
2-кім. квартира біля Політеху та Зоопарку — тиша в центрі міста - фото 8
2-кім. квартира біля Політеху та Зоопарку — тиша в центрі міста - фото 9
2-кім. квартира біля Політеху та Зоопарку — тиша в центрі міста - фото 10
2-кім. квартира біля Політеху та Зоопарку — тиша в центрі міста - фото 11
2-кім. квартира біля Політеху та Зоопарку — тиша в центрі міста - фото 12
2-кім. квартира біля Політеху та Зоопарку — тиша в центрі міста - фото 13
2-кім. квартира біля Політеху та Зоопарку — тиша в центрі міста - фото 14
2-кім. квартира біля Політеху та Зоопарку — тиша в центрі міста - фото 15
2-кім. квартира біля Політеху та Зоопарку — тиша в центрі міста - фото 16

2-кім. квартира біля Політеху та Зоопарку — тиша в центрі міста

Киев, Шевченковский

Пожаловаться
85 000 $
1 565 $ за м²
1 просмотр объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 3 апреля 2026, ID: 4902806
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 54.3 м2
  • Площадь кухни 9 м2
Описание
Якщо ви шукаєте квартиру з характером, простором і правильною локацією — зверніть увагу на цей варіант.
вул. Зоологічна, 6 — один із найзеленіших і водночас центральних районів Києва. Тут поєднується активне міське життя і спокій затишних вулиць.
Про квартиру
Квартира розташована на комфортному 2/5 поверсі добротної сталінки — будинку, який цінується за якість будівництва, товсті стіни та високі стелі.
Простора площа 54,3/32/9 м² відчувається ще більшою завдяки висоті стелі 3,12 м і вдалому плануванню.

Дві окремі кімнати створюють ідеальний баланс:
• світла вітальня з приємним видом на тиху вулицю
• затишна спальня з виходом на балкон у двір

Квартира двостороння, тому завжди багато світла і свіжого повітря.
Окрема кухня — місце для сімейних вечерь і ранкової кави.
Просторий передпокій додає відчуття порядку і зручності, а роздільний санвузол — практичність у повсякденному житті.

Стан і наповнення
Квартира доглянута, у житловому стані — можна заїжджати і жити, або оновити під свій стиль.
• якісний паркет по всій квартирі
• встановлені металопластикові вікна
• нова вбудована кухня
• газова колонка Bosch — гаряча вода завжди
• багато місць для зберігання
Будинок теплий, добре тримає температуру — комфортно у будь-яку пору року.

Будинок та двір
• класична сталінка з товстими стінами