1  / 7
2-х ком 70 кв.м. ЖК 5 Жемчужина на Таирова‼️ Кадор‼️ 9 этаж‼️ - фото 1
2-х ком 70 кв.м. ЖК 5 Жемчужина на Таирова‼️ Кадор‼️ 9 этаж‼️ - фото 2
2-х ком 70 кв.м. ЖК 5 Жемчужина на Таирова‼️ Кадор‼️ 9 этаж‼️ - фото 3
2-х ком 70 кв.м. ЖК 5 Жемчужина на Таирова‼️ Кадор‼️ 9 этаж‼️ - фото 4
2-х ком 70 кв.м. ЖК 5 Жемчужина на Таирова‼️ Кадор‼️ 9 этаж‼️ - фото 5
2-х ком 70 кв.м. ЖК 5 Жемчужина на Таирова‼️ Кадор‼️ 9 этаж‼️ - фото 6
2-х ком 70 кв.м. ЖК 5 Жемчужина на Таирова‼️ Кадор‼️ 9 этаж‼️ - фото 7

2-х ком 70 кв.м. ЖК 5 Жемчужина на Таирова‼️ Кадор‼️ 9 этаж‼️

Лиманка

Пожаловаться
77 000 $
1 132 $ за м²
3 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 15 июня 2026, ID: 5105662
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 68 м2
  • Площадь кухни 15 м2
  • Этаж
  • Этажность 16 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Монолитный 
  • Отопление Собственная котельная 
  • Комфорт Мебель на кухне, Панорамные окна, Сигнализация, Пожарная сигнализация, Видеонаблюдение, Охраняемая территория, Лифт, Грузовой лифт, Автономный электрогенератор 
Описание
Предлагается к продаже 2х комнатная квартира на Таирова в Кадоре в ЖК 5 Жемчужина. В квартире выполнен хороший ремонт. Квартира в хорошем состоянии можно зайти и жить. Укомплектована всей необходимой техникой и мебелью для комфортного проживания.
Звоните и организуем просмотр.
Обратная связь
Андрей 0957754045
офлайн
Похожие объявления
Продаж 2к квартири 62.4 кв.м вул. Леоніда Каденюка/Ходосівка/м.Відубичі Без комісії Киев 9
  • Двухкомнатная
  • 63 м2
  • 9 / 10 эт.
51 000 $ Без комиссии
БЕЗ КОМІСІЇ! Ексклюзивна 2к квартира з виходом на дах! Продаж просторої квартири з панорамним видом на аутлет «Мануфактура». Будинок зданий, двір повністю облаштований! Головна фішка: власний вихід на дах та оглядовий майданчик прямо над вами! Характеристики: * Площа: 62,4 м² (кухня — 16 м²). * Поверх: 9/10 (жодних сусідів зверху). * Стелі: 3 метри (багато світла та простору). * Комунікації: заведено ГАЗ, є можливість підключити електроплиту. Локація: усе поруч — супермаркети, аутлет, кав'ярні, аптеки, зупинки. Умови продажу: * 0% комісії для покупця. * Можливий безготівковий розрахунок у гривні. * Працюємо з програмою єВідновлення та іншими держпрограмами. Ідеальний варіант для комфортного життя чи інвестиції!
Киев, Голосеевский
Продається 1кімнатна квартира в ЖК "Petrovsky" Новые Петровцы 8
  • Однокомнатная
  • 42.5 м2
  • 7 / 9 эт.
1 360 000 грн.
Продається 1-кімнатна квартира ЖК "Petrovsky" в Нових Петрівцях! Чудовий варіант для тихого та комфортного проживання Сучасний житловий комплекс Будинок побудований з червоної цегли Індивідуальне опалення з двоконтурним газовим котлом — комфортний мікроклімат у вашій оселі протягом усього року. Функціональне планування Тихий та затишний район Зручне сполучення з Києвом Прекрасне розташування — поруч Київське море Наземна парковка для вашого автомобіля Є можливість придбати квартиру в розтермінування до 24 місяців. За деталями та переглядом — пишіть у приватні повідомлення!
Новые Петровцы
Квартира мрії у ЖК "Petrovsky"з індивідуальним опаленням Вышгород 11
  • Однокомнатная
  • 42.5 м2
  • 7 / 9 эт.
1 360 000 грн.
Продається квартира 42,5 м² ЖК "Petrovsky" ЖК PetrovSky розташований у Нових Петрівцях — лише за 10 км від Києва. До станції метро «Героїв Дніпра» — орієнтовно 15–20 хвилин громадським транспортом, є регулярне автобусне сполучення. А для тих, хто пересувається автомобілем, до Києва — швидкий та зручний виїзд. Прекрасне розташування поруч із Київським морем Двоконтурний газовий котел — тепло та гаряча вода для вашого комфорту в будь-яку пору року Є розтермінування до 24 місяців Наземна парковка для вашого автомобіля Затишна локація, свіже повітря та комфортне заміське життя Функціональне планування: окрема кухня, простора кімната, санвузол, передпокій та лоджія.
Вышгород
офлайн
Андрей 0957754045
На сайте с 16 апреля 2020