1  / 8
2-х кімнатна Затонського - фото 1
2-х кімнатна Затонського - фото 2
2-х кімнатна Затонського - фото 3
2-х кімнатна Затонського - фото 4
2-х кімнатна Затонського - фото 5
2-х кімнатна Затонського - фото 6
2-х кімнатна Затонського - фото 7
2-х кімнатна Затонського - фото 8

2-х кімнатна Затонського

Корсунцы

Пожаловаться
27 500 $
655 $ за м²
6 просмотров объявления | 2 сегодня Показать статистику
Добавлено: 4 января 2026, ID: 4632073
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 42 м2
  • Площадь кухни 10 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Жилое состояние 
  • Планировка Раздельная 
Описание
Пропонується на продаж 2-кімнатну квартиру на вулиці Давида Ойстраха.
5/9 поверхового будинку.
Кімнати із роздільними ходами, засклений
балкон.
Простора кухня.
Санвузол поєднаний та облицьований
сучасною плиткою.
За 2 хвилини від будинку школа. Вашим дітям не потрібно переходити дорогу.
Відмінно розвинена інфраструктура: безліч супемармаркетів, магазини, ринок, поліклініка, зупинка громадського транспорту в пішій доступності.
Телефонуйте, оперативно організуємо показ, у
зручний для Вас час.
Обратная связь
Марина
офлайн