Без комиссии
1  / 16
2-х кімнатна, Старе місто (з ремонтом, меблями, технікою) - фото 1
2-х кімнатна, Старе місто (з ремонтом, меблями, технікою) - фото 2
2-х кімнатна, Старе місто (з ремонтом, меблями, технікою) - фото 3
2-х кімнатна, Старе місто (з ремонтом, меблями, технікою) - фото 4
2-х кімнатна, Старе місто (з ремонтом, меблями, технікою) - фото 5
2-х кімнатна, Старе місто (з ремонтом, меблями, технікою) - фото 6
2-х кімнатна, Старе місто (з ремонтом, меблями, технікою) - фото 7
2-х кімнатна, Старе місто (з ремонтом, меблями, технікою) - фото 8
2-х кімнатна, Старе місто (з ремонтом, меблями, технікою) - фото 9
2-х кімнатна, Старе місто (з ремонтом, меблями, технікою) - фото 10
2-х кімнатна, Старе місто (з ремонтом, меблями, технікою) - фото 11
2-х кімнатна, Старе місто (з ремонтом, меблями, технікою) - фото 12
2-х кімнатна, Старе місто (з ремонтом, меблями, технікою) - фото 13
2-х кімнатна, Старе місто (з ремонтом, меблями, технікою) - фото 14
2-х кімнатна, Старе місто (з ремонтом, меблями, технікою) - фото 15
2-х кімнатна, Старе місто (з ремонтом, меблями, технікою) - фото 16

2-х кімнатна, Старе місто (з ремонтом, меблями, технікою)

Каменец-Подольский

Пожаловаться
76 499 $
1 214 $ за м²
7 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 28 марта 2026, ID: 4877548
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 63 м2
  • Площадь кухни 18 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Подогрев полов, Душевая кабина, Мебель на кухне, Гардероб, Решетки на окнах, Парковочное место, Гостевой паркинг 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Двокімнатна квартира, Старе місто (капітальний ремонт, меблі, побутова техніка)
Площа 63 м2, Поверх 1/2, Окремий вхід, є можливість зробити вихід на терасу (задній дворик)
Індивідуальне газове опалення (дво контурний газовий котел з безпровідним терморегулятором), підігрів підлог по всій квартирі (економія на опаленні)
Металопластикові якісні вікна, Вхідні броньовані двері
Замінено балки перекриття та саме перекриття поверху (стеля)
Повністю забетоноване перекриття (підлога)
Виконано якісний та дорого вартісний євроремонт
Стіни збивались до камня та заново штукатурились
Замінено всю систему водопостачання, та водовідведення
Абсолютно нова електропроводка
Абсолютно нові меблі та техніка
- Детальніше за телефоном:
(06**********00, (06**********00 - Дмитро Акуліч
Ваш приватний Ріелтор
Обратная связь
Дмитро Акуліч
офлайн