1  / 7
2-х кімн. квартира в самому центрі Кам'янець-Подільського!! - фото 1
2-х кімн. квартира в самому центрі Кам'янець-Подільського!! - фото 2
2-х кімн. квартира в самому центрі Кам'янець-Подільського!! - фото 3
2-х кімн. квартира в самому центрі Кам'янець-Подільського!! - фото 4
2-х кімн. квартира в самому центрі Кам'янець-Подільського!! - фото 5
2-х кімн. квартира в самому центрі Кам'янець-Подільського!! - фото 6
2-х кімн. квартира в самому центрі Кам'янець-Подільського!! - фото 7

2-х кімн. квартира в самому центрі Кам'янець-Подільського!!

Каменец-Подольский

Пожаловаться
1 000 грн.
20 грн. за м²
39 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 9 ноября 2024, ID: 3245689
Характеристики
  • Минимальное количество ночей
  • Комнат
  • Количество спальных мест
  • Тип дома Хрущевка 
  • Общая площадь 50 м2
  • Этаж
  • Планировка Двухсторонняя 
  • Ремонт Косметический ремонт 
  • Питание Нет 
  • Бытовая техника Электрочайник, Фен, Плита, Варочная панель, Духовой шкаф, Холодильник, Стиральная машина, Утюг 
  • Комфорт Автономное отопление, Двуспальная кровать, Ванна 
  • Инфраструктура Центр города, Достопримечательности, Исторические места, Детская площадка, Аптека, Остановка транспорта, Развлекательные заведения, Стоянка, Рынок, Автовокзал, ЖД станция 
  • Ландшафт Река, Каньон, Пещеры, Парк 
  • Дополнительно Оплата кредитной картой, Безналичный расчет, Отчетные документы 
Описание
Центр Кам'янець-Подільського!!
Вул. Князів Коріатовичів 9.
Здається в подобову оренду Двохкімнатна квартира. У квартирі є все необхідне для комфортного проживання, безкоштовний доступ до WI-FI. Поруч із будинком зупинка маршрутного транспорту, на першому поверсі піцерія "Челентано", кафе швидкого харчування, ринок - 200 метрів, автовокзал - 5 хв. ходьби, старе місто – 7-10 хв. прогулянки, парк 2 хв. прогулянки.
Видаємо документи для звітності.
Є ще інші варіанти житла.
Поселяємо групи туристів, будівельні бригади, військових.
Обратная связь
Татьяна
офлайн
Похожие объявления
Своя 1к студия в центре Харькова возле оперного театра и центрального парка Харьков 13
    650 грн.
    Своя реальная квартира на центральной улице Харькова, Рымарская, Сумская. Квартира с ремонтом, кондиционер, бытовая техника, посуда. Рядом расположен оперный театр, центральный парк харькова 50м, зоопарк 150м До станций метро Университет, Держпром, Майдан конституции, Исторический музей, Бекетова - 10мин пешком.
    Харьков, Киевский, Центр
    Білецького 9б Киев 3
      900 грн.
      Білецького, 9. інст. Шалімова, Медмістечко, Відрадний, Солом'янський. 1к.кв, 41м.кв, 2 поверх. В квартирі є все необхідне для проживання. В кімнаті - зручний двоспальний диван, веранда оздоблена як ще одна кімната, в кухні є все для приготування та приймання їжі. Обладнання в квартирі: Wi-Fi, кабельне тв, кондіционер, обігрівач, газова плита, холодильник, свч-піч, пральна машина, бойлер, праска, фен,постільна білизна та засоби гігієни. Все як на фото. Поряд з будинком супермаркети, парк, зупинки транспорту. До метро -10 хвилин, до залізничного вокзалу -15 хвилин гр. транспортом. Місце тихе та спокійне. Проживання без домашніх тварин. Заселення з 14-00, виселення до 12-00. Палити в квартирі заборонено. Для святкових заходів не здається. Вартість від 900грн за добу, Застава в розмірі 1доби. Бронювання за телефоном, Viber, Телеграмм +38(063)-198-25-31.
      Киев, Соломенский
      Сдам двухкомнатную квартиру Стандарт класса. Запорожье 9
        1 000 грн.
        Сдам двухкомнатную квартиру Стандарт класса, в Шевченковском районе Запорожья, по улице Бочарова. В квартире сделан косметический ремонт, два двухспальный места, бытовая техника. Чистая, уютная квартира. Возможно бронирование ! т.0689002922
        Запорожье, Шевченковский
        офлайн
        Татьяна
        На сайте с 16 апреля 2020