Без комиссии
1  / 20
2-к квартира в Києві район Відрадний, вул. Новопольова 101 без % - фото 1
2-к квартира в Києві район Відрадний, вул. Новопольова 101 без % - фото 2
2-к квартира в Києві район Відрадний, вул. Новопольова 101 без % - фото 3
2-к квартира в Києві район Відрадний, вул. Новопольова 101 без % - фото 4
2-к квартира в Києві район Відрадний, вул. Новопольова 101 без % - фото 5
2-к квартира в Києві район Відрадний, вул. Новопольова 101 без % - фото 6
2-к квартира в Києві район Відрадний, вул. Новопольова 101 без % - фото 7
2-к квартира в Києві район Відрадний, вул. Новопольова 101 без % - фото 8
2-к квартира в Києві район Відрадний, вул. Новопольова 101 без % - фото 9
2-к квартира в Києві район Відрадний, вул. Новопольова 101 без % - фото 10
2-к квартира в Києві район Відрадний, вул. Новопольова 101 без % - фото 11
2-к квартира в Києві район Відрадний, вул. Новопольова 101 без % - фото 12
2-к квартира в Києві район Відрадний, вул. Новопольова 101 без % - фото 13
2-к квартира в Києві район Відрадний, вул. Новопольова 101 без % - фото 14
2-к квартира в Києві район Відрадний, вул. Новопольова 101 без % - фото 15
2-к квартира в Києві район Відрадний, вул. Новопольова 101 без % - фото 16
2-к квартира в Києві район Відрадний, вул. Новопольова 101 без % - фото 17
2-к квартира в Києві район Відрадний, вул. Новопольова 101 без % - фото 18
2-к квартира в Києві район Відрадний, вул. Новопольова 101 без % - фото 19
2-к квартира в Києві район Відрадний, вул. Новопольова 101 без % - фото 20

2-к квартира в Києві район Відрадний, вул. Новопольова 101 без %

Киев, Соломенский

Пожаловаться
44 500 $
987 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 11 мая 2026, ID: 5010927
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 45.1 м2
  • Площадь кухни 6.7 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Тип дома Хрущевка 
  • Ремонт Жилое состояние 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Ванна 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продаж 2-кімнатної квартири в Києві (Відрадний, вул. Новопольова 101)

Пропонується затишна квартира в зручному районі столиці, неподалік від метро Вокзальна.

Характеристики:
Загальна площа: 45.1 м²
Житлова площа: 30.1 м²
Кухня: 6.7 м²
Поверх: 1
Санвузол: суміжний

Стан квартири:

Замінено електрику та сантехніку
Встановлені нові металопластикові вікна
Проведений інтернет
Індивідуальні лічильники (газ, вода, електроенергія)
Централізоване опалення

Переваги:

Зручна транспортна розв’язка
Швидкий виїзд у будь-яку частину міста
Тихий та зручний район
Вулиця Новопольова, 101 знаходиться у Солом’янському районі Києва.

Це західна частина міста, поруч із такими локаціями, як Караваєві Дачі та недалеко від Севастопольська площа. Район переважно житловий, з хорошим сполученням до центру

Вулиця Новопольова, 101 у Києві знаходиться в Солом’янському районі. Найближчі станції метро — це:

Шулявська
Берестейська

Пішки:

До Шулявської — приблизно 25–35 хвилин (близько 2–2,5 км)
До Берестейської — приблизно 30–40 хвилин

Громадським транспортом:

10–20 хвилин (залежить від маршруту та трафіку)

Ціна: 44 500 $
Обратная связь
Наталі
офлайн