1  / 20
2 к квартира Бровари вул  Київська 237 ЖК Madison Gardens - фото 1
2 к квартира Бровари вул  Київська 237 ЖК Madison Gardens - фото 2
2 к квартира Бровари вул  Київська 237 ЖК Madison Gardens - фото 3
2 к квартира Бровари вул  Київська 237 ЖК Madison Gardens - фото 4
2 к квартира Бровари вул  Київська 237 ЖК Madison Gardens - фото 5
2 к квартира Бровари вул  Київська 237 ЖК Madison Gardens - фото 6
2 к квартира Бровари вул  Київська 237 ЖК Madison Gardens - фото 7
2 к квартира Бровари вул  Київська 237 ЖК Madison Gardens - фото 8
2 к квартира Бровари вул  Київська 237 ЖК Madison Gardens - фото 9
2 к квартира Бровари вул  Київська 237 ЖК Madison Gardens - фото 10
2 к квартира Бровари вул  Київська 237 ЖК Madison Gardens - фото 11
2 к квартира Бровари вул  Київська 237 ЖК Madison Gardens - фото 12
2 к квартира Бровари вул  Київська 237 ЖК Madison Gardens - фото 13
2 к квартира Бровари вул  Київська 237 ЖК Madison Gardens - фото 14
2 к квартира Бровари вул  Київська 237 ЖК Madison Gardens - фото 15
2 к квартира Бровари вул  Київська 237 ЖК Madison Gardens - фото 16
2 к квартира Бровари вул  Київська 237 ЖК Madison Gardens - фото 17
2 к квартира Бровари вул  Київська 237 ЖК Madison Gardens - фото 18
2 к квартира Бровари вул  Київська 237 ЖК Madison Gardens - фото 19
2 к квартира Бровари вул  Київська 237 ЖК Madison Gardens - фото 20

2 к квартира Бровари вул Київська 237 ЖК Madison Gardens

Бровары

Пожаловаться
133 000 $
1 773 $ за м²
4 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 31 марта 2026, ID: 4883898
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 75 м2
  • Площадь кухни 20 м2
  • Этаж 11 
  • Этажность 25 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Кондиционер, Подогрев полов, Ванна, Мебель на кухне, Гардероб, Панорамные окна, Видеонаблюдение, Консъерж, Охраняемая территория, Парковочное место, Гостевой паркинг, Лифт, Грузовой лифт 
  • Коммуникации Электричество 
Описание
Продається стильна 2-кімнатна квартира в новобудові бізнес-класу Madison Gardens.
Закрита територія.

Сучасний ремонт.
Повністю укомплектована заїжджай і живи.

Усі меблі та техніка залишаються.
Меблі: кухня дивани ліжко гардероб.
Техніка: 2 телевізори Samsung, Philips (55 та 50) 2 кондиціонери, вбудований холодильник, вбудована мікрохвильова піч, вбудована посудомийна машина, вбудована духова шафа, пральна машина, бойлери 100 л, 20 л. підігрів підлоги.

Генератор на ліфти, опалення, воду.У комплексі своя інфраструктура.
Поруч садок, школа, кілька магазинів, салрни краси, фітнес зал, ТРЦ МАК МОЛ, ВАРУС, Магдонольс,
Велика парковка по всій терріоріі.
Біля виходу з комплексу зупинка транспорту, маршрутні таксі, до метро Лісова. 10. хв на авто.
Обратная связь
Галина
офлайн