1  / 7
2 к Кадетський Гай ЖК Медовий  метро Вокзальна  Солом"янський Липківського Смарагдовий - фото 1
2 к Кадетський Гай ЖК Медовий  метро Вокзальна  Солом"янський Липківського Смарагдовий - фото 2
2 к Кадетський Гай ЖК Медовий  метро Вокзальна  Солом"янський Липківського Смарагдовий - фото 3
2 к Кадетський Гай ЖК Медовий  метро Вокзальна  Солом"янський Липківського Смарагдовий - фото 4
2 к Кадетський Гай ЖК Медовий  метро Вокзальна  Солом"янський Липківського Смарагдовий - фото 5
2 к Кадетський Гай ЖК Медовий  метро Вокзальна  Солом"янський Липківського Смарагдовий - фото 6
2 к Кадетський Гай ЖК Медовий  метро Вокзальна  Солом"янський Липківського Смарагдовий - фото 7

2 к Кадетський Гай ЖК Медовий метро Вокзальна Солом"янський Липківського Смарагдовий

Киев, Соломенский

Пожаловаться
130 000 $
2 080 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 11 мая 2026, ID: 5011959
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 62.5 м2
  • Площадь кухни 12.5 м2
  • Этаж 24 
  • Этажность 26 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Монолитный 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Кондиционер, Подогрев полов, Мебель на кухне, Гардероб, Лифт 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов 
Описание
2К Кадетський Гай 12
Продається сучасна квартира з авторським ремонтом, повністю укомплектована меблями та новою побутовою технікою. Ідеальний варіант для сім’ї — без додаткових вкладень, можна одразу заїжджати та жити.

Продумане перепланування:
– просторий хол
– кухня-вітальня із зоною відпочинку
– 2 окремі кімнати
– гардеробна кімната
– ванна кімната та окремий туалет

У квартирі виконано якісний ремонт з акцентом на комфорт і довговічність:
– шумоізоляція для тиші та затишку
– тепла підлога (кухня-вітальня, ванна, туалет, коридор)
– сучасні сенсорні терморегулятори
– стильні вимикачі
– двері прихованого монтажу
– подрібнювач харчових відходів на кухні
– встановлена нова якісна побутова техніка

Інтер’єр виконаний у сучасному стилі з використанням якісних матеріалів — все продумано до дрібниць для комфортного життя.

Квартира продається з усіма меблями та технікою
Чудово підійде як для власного проживання, так і під інвестицію

Телефонуйте або пишіть — відповім на всі питання та домовимось про перегляд.
#ЖКМедовий #МедовийКиїв #квартираМедовий #нерухомістьКиїв #продажквартири #новобудСевастопольськаПлоща #метроВокзальна
Обратная связь
Константин Ермаков
офлайн