1  / 5
1к.к-ра 44м2 Варшавський-3/Варшавский.Буд10.2.Генератор.Гардеробна. - фото 1
1к.к-ра 44м2 Варшавський-3/Варшавский.Буд10.2.Генератор.Гардеробна. - фото 2
1к.к-ра 44м2 Варшавський-3/Варшавский.Буд10.2.Генератор.Гардеробна. - фото 3
1к.к-ра 44м2 Варшавський-3/Варшавский.Буд10.2.Генератор.Гардеробна. - фото 4
1к.к-ра 44м2 Варшавський-3/Варшавский.Буд10.2.Генератор.Гардеробна. - фото 5

1к.к-ра 44м2 Варшавський-3/Варшавский.Буд10.2.Генератор.Гардеробна.

Киев, Подольский

Пожаловаться
74 000 $
1 682 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 5 февраля 2026, ID: 4731881
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 44 м2
  • Площадь кухни 18 м2
  • Этаж
  • Этажность 18 
Описание
Продається 1к-ра 44м2 в ЖК Варшавський-3. Будинок 10.2. Отриманий сертифікат готовності, на ремонт після опалювального сезону. Правильне прямокутне планування. Відмінна однокімнатна квартира (євродвушка) з великою кухнею-вітальнею. Не межує з ліфтами і сходами. Не кутова, 300 метрів до ТРЦ Ретровілль.

У комплексі передбачений наземний паркінг, а також місця для гостьового паркування. Подвір'я без авто. Закрита прибудинкова територія, обмеження доступу сторонніх. На території житлового комплексу є дитячі та спортивні майданчики, а також велосипедні ролерні доріжки. Активно будуються станції метро «Мостицька» та «Варшавська» (відкриття метро заплановане на травень 2027 року).

Зручна транспортна розв'язка. До метро Нивки, Оболонь 12-15 хв. ID: 92161
Обратная связь
Profi Realt
офлайн
Похожие объявления
2-кімнатна квартира, цегляний будинок Ладыжин 6
  • Двухкомнатная
  • 52.9 м2
  • 2 / 4 эт.
20 000 $
2-кім.квартира, 52,9 м2 , 2 пов. 4-поверхового цегляного будинку. Опалення автономне газове, водопостачання - артезіанська свердловина з водою високі якості, кімнати роздільні, санвузол теж роздільний, велика лоджія 5,5м х 1,5м. Квартира світла , тепла і суха. В наявності власна кладова в підвальному приміщенні. Всі комунікації в повному порядку. Квартира знаходиться в мальовничому, безпечному і спокійному селищі Губник (Ладижинська громада). Поряд річка і чисті озера , прекрасні місця для відпочинку. Є регулярне автобусне получення з м.Ладижин, також автобуси для школярів, продуктові магазини, пошта. Розміри кімнат і план квартири дивіться на фото планування.
Ладыжин
Продаж 2-к квартири вул. Білоруська 30а Киев 4
  • Двухкомнатная
  • 50 м2
  • 1 / 9 эт.
96 000 $
Продаж 2-к квартири вул. Білоруська 30а. З сучасним ремонтом з обʼєднаною кухнею-вітальнею на першому поверсі (фізично квартира розташована суттєво вище, більше схоже на 2 поверх). Квартира повністю готова до проживання. Планування сучасне. 044 200 10 80
Киев, Шевченковский
Продам 1 к квартиру з ремонтом ЖК "Перлина Кадетського Гаю ", вул. Ернста, 16а Киев 6
  • Однокомнатная
  • 46 м2
  • 5 / 16 эт.
120 000 $
БЕЗ %. Продам 1 кімнатну квартиру в ЖК «Перлина Кадетського Гаю» з дизайнерським ремонтом по вул. Єрнста, 16а. Будинок введення в експлуатацію у 2012 році. 5 поверх/16 поверхового кирпичного будинку. Загальна площа 46 м. кв., житлова 32 м. кв., кухня 8 м, кв. Інтер'єр виконаний у сучасному стилі з використанням якісних матеріалів. Продумане планування, комфортна житлова зона, функціональна кухня. Квартира повністю готова до проживання без додаткових вкладень. Санвузол сумістний, встановлений бойлер, душова кабіна. Комплекс закрить, з охороною та відеоспостереженням, відкритим паркінгом, Переваги: ​​комфортний 5 поверх, сучасний будинок, дизайнерський ремонт, підходить для життя або для здачі в оренду. Розвинена інфраструктура АТБ, Фора, Аптеки, Школа, дитячий садок. Поруч парк, озеро. Зручна транспортна розв'язка. Вартість 120 000 у.о. без комісії для покупця . Тел. +38 097 246 89 89 Оксана. valion.ua /1144809
Киев, Соломенский
офлайн
Profi Realt
На сайте с 16 апреля 2020