1  / 11
1кім 52 м2 Пимоненка Шевченківський Поділ ЖК Greenville Park - фото 1
1кім 52 м2 Пимоненка Шевченківський Поділ ЖК Greenville Park - фото 2
1кім 52 м2 Пимоненка Шевченківський Поділ ЖК Greenville Park - фото 3
1кім 52 м2 Пимоненка Шевченківський Поділ ЖК Greenville Park - фото 4
1кім 52 м2 Пимоненка Шевченківський Поділ ЖК Greenville Park - фото 5
1кім 52 м2 Пимоненка Шевченківський Поділ ЖК Greenville Park - фото 6
1кім 52 м2 Пимоненка Шевченківський Поділ ЖК Greenville Park - фото 7
1кім 52 м2 Пимоненка Шевченківський Поділ ЖК Greenville Park - фото 8
1кім 52 м2 Пимоненка Шевченківський Поділ ЖК Greenville Park - фото 9
1кім 52 м2 Пимоненка Шевченківський Поділ ЖК Greenville Park - фото 10
1кім 52 м2 Пимоненка Шевченківський Поділ ЖК Greenville Park - фото 11

1кім 52 м2 Пимоненка Шевченківський Поділ ЖК Greenville Park

Киев, Шевченковский

Пожаловаться
165 000 $
3 173 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 2 апреля 2026, ID: 4900177
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 52 м2
  • Площадь кухни 23.6 м2
  • Этаж 15 
  • Этажность 25 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Тип стен Монолитный 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Кондиционер, Подогрев полов, Душевая кабина, Мебель на кухне, Гардероб, Пожарная сигнализация, Видеонаблюдение, Консъерж, Охраняемая территория, Гостевой паркинг, Подземный паркинг, Лифт, Грузовой лифт 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Стильна світла квартира з дизайнерським ремонтом в ЖК бізнес-класу "Greenville Park". Спальня та простора кухня-вітальня, велика гардеробна. У вартість входить вбудована кухня з преміальною побутовою технікою, 2 кондиціонера.
Закрита територія, охорона, консьєрж, своя зона відпочинку, спортивні та ігрові майданчики, підземний паркінг, 5 пасажирських ліфтів + 1 вантажний ліфт преміум - класу. Великий хол-ресепшн на першому поверсі з зонами відпочинку і місцем для бізнес-зустрічей, є дитяча кімната і кімната для велосипедів.
Зручне транспортне сполучення: поруч Центр міста, М"Лук'янівська" та М"Контрактова площа".
Обратная связь
Андрій
офлайн
Похожие объявления
Продам дом на ул. Костанди с участком 6 соток Одесса 12
  • Четырехкомнатная
  • 127 м2
  • 1 / 2 эт.
180 000 $
Продам дом на ул. Костанди с участком 6 соток Участок правильной формы, угловой, легко делится на две отдельные части. Отличный вариант как для для инвестиций или строительства (двух отдельных домов,таунхаусов). Основной дом: Площадь — 127 м? • 3 комнаты (1 отдельная и 2 смежные) • автономное газовое отопление (АГВ) • жилое состояние • МПо -Бойлер,кондиционер есть -все городские коммуникации Цена 180тыс тел 0933464401 На территории: • отдельный гостевой домик, который можно использовать для проживания или сдачи в аренду • гараж • место для парковки нескольких автомобилей • зона барбекю • уютная беседка • ухоженный участок с зелёными насаждениями • капитальный забор Преимущества: • угловой участок 6 соток • возможность раздела участка • асфальтированный подъезд • престижный район частной застройки • близость моря и всей городской инфраструктуры
Одесса, Киевский
Продам 3-х кімнатну квартиру Шептицкий 13
  • Трехкомнатная
  • 71.9 м2
  • 5 / 5 эт.
78 000 $ Без комиссии
Продається квартира в дуже гарному місці розташування, гарний будинок, з чудовими сусідами (а це важливо!) вид з вікна у два дворики, поруч декілька шкіл, садочок, магазини, церкви різних конфесій. В квартирі дорога кухня з натурального горіху. 3 лоджії, велика шафа -купе.
Шептицкий
ЖК Рідний Дім Черкассы 6
  • Двухкомнатная
  • 58.6 м2
  • 5 / 10 эт.
63 800 $
Продається сучасна 2-кімнатна квартира в ЖК «Рідний Дім» Пропонуємо до продажу простору 2-кімнатну квартиру в зданому та введеному в експлуатацію будинку ЖК «Рідний Дім» по вул. Байди Вишневецького, 107. Квартира розташована на комфортному 5-му поверсі 10-поверхового будинку. Загальна площа — 58,6 м², зручне роздільне планування, простора кухня площею 16 м², світлі кімнати та місце під гардеробну. Стан квартири — після будівельників, що дає можливість реалізувати власний дизайн-проєкт без додаткових витрат на демонтаж. Встановлено індивідуальне газове опалення, що дозволяє самостійно контролювати витрати на тепло та комфортну температуру в оселі. Переваги комплексу: • закрита територія; • сучасний дитячий майданчик; • облаштовані зони відпочинку; • паркомісця для мешканців; • сучасний ліфт; • гарний вид у затишний двір. Квартира чудово підійде як для власного проживання, так і для вигідної інвестиції. Продаж за готівку. Право власності більше 3х. років. Тел. 0633600106 0683600106
Черкассы
офлайн
Андрій
На сайте с 16 апреля 2020