1  / 4
1к ЛікоГрад Венеція Здановської 50/2 Голосіїво Васильківська - фото 1
1к ЛікоГрад Венеція Здановської 50/2 Голосіїво Васильківська - фото 2
1к ЛікоГрад Венеція Здановської 50/2 Голосіїво Васильківська - фото 3
1к ЛікоГрад Венеція Здановської 50/2 Голосіїво Васильківська - фото 4

1к ЛікоГрад Венеція Здановської 50/2 Голосіїво Васильківська

Киев, Голосеевский

Пожаловаться
90 000 $
1 978 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 4 февраля 2026, ID: 4726359
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 45.5 м2
  • Площадь кухни 16 м2
  • Этаж
  • Этажность 16 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Кондиционер, Ванна, Мебель на кухне, Консъерж, Лифт, Грузовой лифт 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Асфальтированная дорога 
Описание
Пропонується до продажу затишна 1-кімнатна у квартира в сучасному житловому комплексі «Лікоград» вул.Здановської, 50/2

Переваги квартири:
• окрема кухня
• окрема кімната
• гардеробна кімната
• 4 поверх
• у будинку завжди є опалення

Комплекс з розвиненою інфраструктурою: поруч магазини, транспорт, школи, дитячі садки, зони для прогулянок.
Метро в пішій доступності
Є відео за запитом.
Обратная связь
Лілія
офлайн
Похожие объявления
  • Однокомнатная
  • 31.1 м2
  • 4 / 5 эт.
20 500 $
Продаж /Чернігів / Ремзавод/ Квартира по пр Миру на 4му поверху 5ти поверхового будинку без ремонту. Загальна 32м2, кімната 18м2 Нові металопластикові вікна. Нові вхідні двері. Біля будинку зупинка транспорту, магазини, аптеки
Чернигов
Продаж 3к квартири з покращеним плануванням (Ласточка) Кривой Рог 20
  • Трехкомнатная
  • 63 м2
  • 8 / 9 эт.
16 900 $
Якщо Ви шукаєте: Прекрасне планування з великою кухнею! Та краще розташування! Тоді наш варіант точно для Вас) Продам 3-кімнатну квартиру на Ластівці, розташовану на восьмому поверсі дев’ятиповерхового будинку, Довгинцівський район Основна інформація про квартиру: Розташування – зручний спальний район, з розвиненою інфраструктурою та всім необхідним для комфортного проживання. Поруч Варус, магазини, школи та садки, зупинки транспорту Планування – двостороннє, некутове, з роздільними кімнатами, двома лоджіями, більшою кухнею (8.6м), роздільним санвузлом. Стан – житловий, замінена сантехніка у ванній кімнаті, мінялися вікна на лоджіях на металопластикові, встановлений кондиціонер, бойлер, є лічильники на воду, металеві вхідні двері, новий ліфт у будинку. Квартира житлова, але потребує капітального ремонта. Зателефонуйте нам зараз для деталей та організації перегляду. Наша команда готова допомогти вам зробити правильний вибір!
Кривой Рог, Долгинцевский
Продаж затишної 3к на Рудані Кривой Рог 12
  • Трехкомнатная
  • 58.3 м2
  • 5 / 5 эт.
18 200 $ Без комиссии
Шукаєте простір, де у кожного буде своє місце? Ця квартира по вул.Героїв АТО - саме той варіант, де можна одразу "заїжджати та жити". Розташована на п'ятому поверсі п'ятиповерхового будинку. Усі кімнати в квартирі роздільні. Загальна площа - 58.3кв м, житлова - 41.6кв м, кухня - 5.6кв м. Квартира дуже тепла - не кутова! Повністю замінена сантехніка та проводка. Дах після капітального ремонту. Усі меблі та техніка залишаються - не потрібно витрачати гроші на облаштування! Є велика комора для зберігання речей. Також повністю облаштована дитяча кімната. Буквально за кілька кроків школи, садочки, аптеки, лікарні, магазини, супермаркети. Поруч є великий парк - це ідеальне місце для вечірніх прогулянок. Не зволікайте та телефонуйте!
Кривой Рог
офлайн
Лілія
На сайте с 16 апреля 2020