1  / 10
1к квартира 50м² ЖК Квартет, дизайнерський ремонт - фото 1
1к квартира 50м² ЖК Квартет, дизайнерський ремонт - фото 2
1к квартира 50м² ЖК Квартет, дизайнерський ремонт - фото 3
1к квартира 50м² ЖК Квартет, дизайнерський ремонт - фото 4
1к квартира 50м² ЖК Квартет, дизайнерський ремонт - фото 5
1к квартира 50м² ЖК Квартет, дизайнерський ремонт - фото 6
1к квартира 50м² ЖК Квартет, дизайнерський ремонт - фото 7
1к квартира 50м² ЖК Квартет, дизайнерський ремонт - фото 8
1к квартира 50м² ЖК Квартет, дизайнерський ремонт - фото 9
1к квартира 50м² ЖК Квартет, дизайнерський ремонт - фото 10

1к квартира 50м² ЖК Квартет, дизайнерський ремонт

Киев, Соломенский

Пожаловаться
160 000 $
3 200 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 11 мая 2026, ID: 5012242
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 50 м2
  • Площадь кухни 20 м2
  • Этаж 18 
  • Этажность 25 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Тип стен Монолитный 
  • Отопление Централизованное 
  • Коммуникации Центральный водопровод 
Описание
Продається стильна 1-кімнатна квартира в сучасному ЖК Квартет
Солом’янський район, вул. Урицького, 16Г.

Площа: 49,55 м²

якісний дизайнерський ремонт
панорамні вікна на тиху сонячну сторону (південь)
броньовані вікна (нижня частина)
квартира дуже тепла та світла

Повністю укомплектована технікою:
• техніка Bosch та Samsung
• 2 кондиціонери
• 2 фільтри очищення води
• система резервного живлення EcoFlow
• підготовлене підключення через електрощитову
• встановлено реле контролю напруги

Квартира повністю готова для проживання або оренди без додаткових вкладень.

Сучасний будинок, хороша інфраструктура, зручна транспортна розв'язка.
Комісія АН 3%
Номер оголошення на сайті компанії: SF-3-288-835-LX.
Борисова Марина, +38**************27.
Обратная связь
Борисова Марина
офлайн