Без комиссии
1  / 20
1К-29м2, сучасний ЖК, закрита територія, газ! - 36 100$ - фото 1
1К-29м2, сучасний ЖК, закрита територія, газ! - 36 100$ - фото 2
1К-29м2, сучасний ЖК, закрита територія, газ! - 36 100$ - фото 3
1К-29м2, сучасний ЖК, закрита територія, газ! - 36 100$ - фото 4
1К-29м2, сучасний ЖК, закрита територія, газ! - 36 100$ - фото 5
1К-29м2, сучасний ЖК, закрита територія, газ! - 36 100$ - фото 6
1К-29м2, сучасний ЖК, закрита територія, газ! - 36 100$ - фото 7
1К-29м2, сучасний ЖК, закрита територія, газ! - 36 100$ - фото 8
1К-29м2, сучасний ЖК, закрита територія, газ! - 36 100$ - фото 9
1К-29м2, сучасний ЖК, закрита територія, газ! - 36 100$ - фото 10
1К-29м2, сучасний ЖК, закрита територія, газ! - 36 100$ - фото 11
1К-29м2, сучасний ЖК, закрита територія, газ! - 36 100$ - фото 12
1К-29м2, сучасний ЖК, закрита територія, газ! - 36 100$ - фото 13
1К-29м2, сучасний ЖК, закрита територія, газ! - 36 100$ - фото 14
1К-29м2, сучасний ЖК, закрита територія, газ! - 36 100$ - фото 15
1К-29м2, сучасний ЖК, закрита територія, газ! - 36 100$ - фото 16
1К-29м2, сучасний ЖК, закрита територія, газ! - 36 100$ - фото 17
1К-29м2, сучасний ЖК, закрита територія, газ! - 36 100$ - фото 18
1К-29м2, сучасний ЖК, закрита територія, газ! - 36 100$ - фото 19
1К-29м2, сучасний ЖК, закрита територія, газ! - 36 100$ - фото 20

1К-29м2, сучасний ЖК, закрита територія, газ! - 36 100$

Чабаны

Пожаловаться
36 100 $
1 245 $ за м²
37 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 25 июля 2025, ID: 4117999
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 29 м2
  • Площадь кухни 11 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Под чистовую отделку 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Подогрев полов, Гардероб, Панорамные окна, Видеонаблюдение, Охраняемая территория, Парковочное место, Гостевой паркинг, Лифт 
  • Коммуникации Газ, Скважина, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
1К квартира у сучасному енергоефективному будинку, побудованому з червоної цегли, товщина стін 400 мм, з додатковим утепленням по фасаду 100 мм.
Можлива розстрочка від забудовника на період будівництва!
ЖК введено в експлуатацію!
Можна заходити на ремонт.

Стан квартири:
1. Підлога: Бетонна шліфована стяжка
2. Стіни: Машинна штукатурка під маяки піщано-вапняна з додаванням цементу
3. Електропроводка: Мідна, перетин 6 мм.
4. Вікна: Метало-пластикові "Rehau" з подвійним енергозберігаючим склопакетом.
6. Двері вхідні: Броньовані (вир. Україна) з МДФ накладками та двома замками.
7. Індивідуальне газове опалення: двоконтурний газовий котел + розведення радіаторів + розведення теплої підлоги на кухні та у санвузлі.
РОЗМІЩЕННЯ: смт. Гатне , 2 зупинки від станції метро Теремки. (люба маршрутка від М. ТЕРЕМКИ, кожні 2-5 хв.).
ІНФРАСТРУКТУРА: Поруч вже є все для комфортного проживання: зупинка громадського транспорту, супермаркети, дитячі садочки, школи, Sport Life, Епіцентр, АТБ, McDonalds, Нова Пошта, Jusk, Мегамаркет...