1  / 20
#12134 3к квартира  БЕЗ ПОДАТКІВ кімнатної квартири з ремонтом 73м в ЖК Варшавський Плюс Нивки Поділ - фото 1
#12134 3к квартира  БЕЗ ПОДАТКІВ кімнатної квартири з ремонтом 73м в ЖК Варшавський Плюс Нивки Поділ - фото 2
#12134 3к квартира  БЕЗ ПОДАТКІВ кімнатної квартири з ремонтом 73м в ЖК Варшавський Плюс Нивки Поділ - фото 3
#12134 3к квартира  БЕЗ ПОДАТКІВ кімнатної квартири з ремонтом 73м в ЖК Варшавський Плюс Нивки Поділ - фото 4
#12134 3к квартира  БЕЗ ПОДАТКІВ кімнатної квартири з ремонтом 73м в ЖК Варшавський Плюс Нивки Поділ - фото 5
#12134 3к квартира  БЕЗ ПОДАТКІВ кімнатної квартири з ремонтом 73м в ЖК Варшавський Плюс Нивки Поділ - фото 6
#12134 3к квартира  БЕЗ ПОДАТКІВ кімнатної квартири з ремонтом 73м в ЖК Варшавський Плюс Нивки Поділ - фото 7
#12134 3к квартира  БЕЗ ПОДАТКІВ кімнатної квартири з ремонтом 73м в ЖК Варшавський Плюс Нивки Поділ - фото 8
#12134 3к квартира  БЕЗ ПОДАТКІВ кімнатної квартири з ремонтом 73м в ЖК Варшавський Плюс Нивки Поділ - фото 9
#12134 3к квартира  БЕЗ ПОДАТКІВ кімнатної квартири з ремонтом 73м в ЖК Варшавський Плюс Нивки Поділ - фото 10
#12134 3к квартира  БЕЗ ПОДАТКІВ кімнатної квартири з ремонтом 73м в ЖК Варшавський Плюс Нивки Поділ - фото 11
#12134 3к квартира  БЕЗ ПОДАТКІВ кімнатної квартири з ремонтом 73м в ЖК Варшавський Плюс Нивки Поділ - фото 12
#12134 3к квартира  БЕЗ ПОДАТКІВ кімнатної квартири з ремонтом 73м в ЖК Варшавський Плюс Нивки Поділ - фото 13
#12134 3к квартира  БЕЗ ПОДАТКІВ кімнатної квартири з ремонтом 73м в ЖК Варшавський Плюс Нивки Поділ - фото 14
#12134 3к квартира  БЕЗ ПОДАТКІВ кімнатної квартири з ремонтом 73м в ЖК Варшавський Плюс Нивки Поділ - фото 15
#12134 3к квартира  БЕЗ ПОДАТКІВ кімнатної квартири з ремонтом 73м в ЖК Варшавський Плюс Нивки Поділ - фото 16
#12134 3к квартира  БЕЗ ПОДАТКІВ кімнатної квартири з ремонтом 73м в ЖК Варшавський Плюс Нивки Поділ - фото 17
#12134 3к квартира  БЕЗ ПОДАТКІВ кімнатної квартири з ремонтом 73м в ЖК Варшавський Плюс Нивки Поділ - фото 18
#12134 3к квартира  БЕЗ ПОДАТКІВ кімнатної квартири з ремонтом 73м в ЖК Варшавський Плюс Нивки Поділ - фото 19
#12134 3к квартира  БЕЗ ПОДАТКІВ кімнатної квартири з ремонтом 73м в ЖК Варшавський Плюс Нивки Поділ - фото 20

#12134 3к квартира БЕЗ ПОДАТКІВ кімнатної квартири з ремонтом 73м в ЖК Варшавський Плюс Нивки Поділ

Киев, Подольский

Пожаловаться
169 900 $
2 326 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 11 мая 2026, ID: 5010072
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 73.03 м2
  • Площадь кухни 28.78 м2
  • Этаж 21 
  • Этажность 25 
  • Планировка Раздельная 
Описание
#12134 Актуально БЕЗ додаткових Податків
Стильна 3-кімнатна квартира з дизайнерським ремонтом у ЖК "Варшавський Плюс" (Виноградар)

Подільський район, проспект Європейського Союзу, 49

73 м² продуманого простору на 21 поверсі — світла, тиха квартира з панорамними вікнами у двір.

Формат: кухня-вітальня + спальня + дитяча/кабінет
Два санвузли та гардеробна зона

Інтер’єр виконаний у поєднанні скандинавського мінімалізму та арт-деко — виглядає стильно й актуально. Використані якісні матеріали, вся техніка та меблі — від перевірених брендів.

Повна комплектація:
вбудована кухня з технікою (FRANKE, Whirlpool), 2 холодильники, посудомийка, кондиціонери, пральна та сушильна машини, бойлер, система очищення води, тепла підлога по всій квартирі.

Будинок із автономним опаленням і генератором — комфорт у будь-якій ситуації.

Закрита територія, охорона, доступ за картками, сучасні ліфти. Двір із зонами відпочинку, спортом та дитячими майданчиками.

Локація — одна з найкращих на Виноградарі:
поруч ТРЦ Retroville, парк, озеро, школи, садочки та вся необхідна інфраструктура. У найближчі роки — відкриття метро.

Ідеальний варіант для життя або інвестиції — квартира повністю нова, ніхто не проживав.

Документи готові.
Комісія АН — 3%. Повний юридичний супровід = безпечна угода
Обратная связь
Лілія
офлайн