Без комиссии
1  / 10
12100 $ Власна студія в Соломенському районі Києва ! - фото 1
12100 $ Власна студія в Соломенському районі Києва ! - фото 2
12100 $ Власна студія в Соломенському районі Києва ! - фото 3
12100 $ Власна студія в Соломенському районі Києва ! - фото 4
12100 $ Власна студія в Соломенському районі Києва ! - фото 5
12100 $ Власна студія в Соломенському районі Києва ! - фото 6
12100 $ Власна студія в Соломенському районі Києва ! - фото 7
12100 $ Власна студія в Соломенському районі Києва ! - фото 8
12100 $ Власна студія в Соломенському районі Києва ! - фото 9
12100 $ Власна студія в Соломенському районі Києва ! - фото 10

12100 $ Власна студія в Соломенському районі Києва !

Киев, Соломенский

Пожаловаться
12 100 $
593 $ за м²
9 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 30 сентября 2025, ID: 4330938
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 20.41 м2
  • Площадь кухни 9 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Планировка Смарт-квартира 
  • Тип стен Монолитный 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продається квартира в Солом’янському районі в новому сучасному ЖК «Ліберті ПАРК 3» ЖК знаходиться поряд з Окружною дорогою, напротив - Метро, Епіцентр, ТРЦ «Республіка»., найближче метро Теремки та Еподром , 15 хвилин транспортом або пішки 25 хвилин. Багато квартир на любий смак.
Ціна за квартиру 12100 $ за квартиру 20,41 кв.м, розтермінування на рік.
Записуйтесь на перегляд:
Відділ продажу:
06******16 та 06******36
Євгеній
Обратная связь
Євгеній Будівельна Група Парк відділ продажів
офлайн
Похожие объявления
2-кімнатна квартира, цегляний будинок Ладыжин 6
  • Двухкомнатная
  • 52.9 м2
  • 2 / 4 эт.
20 000 $
2-кім.квартира, 52,9 м2 , 2 пов. 4-поверхового цегляного будинку. Опалення автономне газове, водопостачання - артезіанська свердловина з водою високі якості, кімнати роздільні, санвузол теж роздільний, велика лоджія 5,5м х 1,5м. Квартира світла , тепла і суха. В наявності власна кладова в підвальному приміщенні. Всі комунікації в повному порядку. Квартира знаходиться в мальовничому, безпечному і спокійному селищі Губник (Ладижинська громада). Поряд річка і чисті озера , прекрасні місця для відпочинку. Є регулярне автобусне получення з м.Ладижин, також автобуси для школярів, продуктові магазини, пошта. Розміри кімнат і план квартири дивіться на фото планування.
Ладыжин
Продаж 2-к квартири вул. Білоруська 30а Киев 4
  • Двухкомнатная
  • 50 м2
  • 1 / 9 эт.
96 000 $
Продаж 2-к квартири вул. Білоруська 30а. З сучасним ремонтом з обʼєднаною кухнею-вітальнею на першому поверсі (фізично квартира розташована суттєво вище, більше схоже на 2 поверх). Квартира повністю готова до проживання. Планування сучасне. 044 200 10 80
Киев, Шевченковский
Продам 1 к квартиру з ремонтом ЖК "Перлина Кадетського Гаю ", вул. Ернста, 16а Киев 6
  • Однокомнатная
  • 46 м2
  • 5 / 16 эт.
120 000 $
БЕЗ %. Продам 1 кімнатну квартиру в ЖК «Перлина Кадетського Гаю» з дизайнерським ремонтом по вул. Єрнста, 16а. Будинок введення в експлуатацію у 2012 році. 5 поверх/16 поверхового кирпичного будинку. Загальна площа 46 м. кв., житлова 32 м. кв., кухня 8 м, кв. Інтер'єр виконаний у сучасному стилі з використанням якісних матеріалів. Продумане планування, комфортна житлова зона, функціональна кухня. Квартира повністю готова до проживання без додаткових вкладень. Санвузол сумістний, встановлений бойлер, душова кабіна. Комплекс закрить, з охороною та відеоспостереженням, відкритим паркінгом, Переваги: ​​комфортний 5 поверх, сучасний будинок, дизайнерський ремонт, підходить для життя або для здачі в оренду. Розвинена інфраструктура АТБ, Фора, Аптеки, Школа, дитячий садок. Поруч парк, озеро. Зручна транспортна розв'язка. Вартість 120 000 у.о. без комісії для покупця . Тел. +38 097 246 89 89 Оксана. valion.ua /1144809
Киев, Соломенский
офлайн
Євгеній Будівельна Група Парк відділ продажів
На сайте с 16 апреля 2020