Без комиссии
1  / 20
1 квартира 23м2 з Євроремонтом,меблями,технікою!Заїхав і живи! - фото 1
1 квартира 23м2 з Євроремонтом,меблями,технікою!Заїхав і живи! - фото 2
1 квартира 23м2 з Євроремонтом,меблями,технікою!Заїхав і живи! - фото 3
1 квартира 23м2 з Євроремонтом,меблями,технікою!Заїхав і живи! - фото 4
1 квартира 23м2 з Євроремонтом,меблями,технікою!Заїхав і живи! - фото 5
1 квартира 23м2 з Євроремонтом,меблями,технікою!Заїхав і живи! - фото 6
1 квартира 23м2 з Євроремонтом,меблями,технікою!Заїхав і живи! - фото 7
1 квартира 23м2 з Євроремонтом,меблями,технікою!Заїхав і живи! - фото 8
1 квартира 23м2 з Євроремонтом,меблями,технікою!Заїхав і живи! - фото 9
1 квартира 23м2 з Євроремонтом,меблями,технікою!Заїхав і живи! - фото 10
1 квартира 23м2 з Євроремонтом,меблями,технікою!Заїхав і живи! - фото 11
1 квартира 23м2 з Євроремонтом,меблями,технікою!Заїхав і живи! - фото 12
1 квартира 23м2 з Євроремонтом,меблями,технікою!Заїхав і живи! - фото 13
1 квартира 23м2 з Євроремонтом,меблями,технікою!Заїхав і живи! - фото 14
1 квартира 23м2 з Євроремонтом,меблями,технікою!Заїхав і живи! - фото 15
1 квартира 23м2 з Євроремонтом,меблями,технікою!Заїхав і живи! - фото 16
1 квартира 23м2 з Євроремонтом,меблями,технікою!Заїхав і живи! - фото 17
1 квартира 23м2 з Євроремонтом,меблями,технікою!Заїхав і живи! - фото 18
1 квартира 23м2 з Євроремонтом,меблями,технікою!Заїхав і живи! - фото 19
1 квартира 23м2 з Євроремонтом,меблями,технікою!Заїхав і живи! - фото 20

1 квартира 23м2 з Євроремонтом,меблями,технікою!Заїхав і живи!

Крюковщина

Пожаловаться
40 990 $
1 782 $ за м²
23 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 14 июня 2025, ID: 3939848
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 23 м2
  • Площадь кухни 7 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Газоблок 
  • Комфорт Ванна, Панорамные окна, Видеонаблюдение, Консъерж, Охраняемая территория, Парковочное место 
  • Коммуникации Скважина, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Житловий комплекс "АURA CENTR"
1 квартира 23м2 з окремою кухнею, з Євро ремонтом, меблями та технікою! Заїхав і живи. Документи готові до угоди!
Фотографії справжні

Комплекс знаходиться на вулиці Одеська (Нова Виноградна) в Крюківщині за 5 км від м. Теремки та ТЦ Республіка

Загальна площа 23 м2, 2/5 повер.
В квартирі індивідуальне газове опалення (двоконтурний газовий котел)

Комплекс з закритою територією, Охорона 24/7, відеоспостереження,
На території також знаходиться дитячі майданчик, спотивний майданчик, зона відпочинку. Поруч: супермаркет Фора, Novus, АТБ, МегаМаркет, торгівельний центр, пошта кав’ярня, магазини, аптека, кондитерська, спортивний та більярдний клуб. Кафе та ресторани .
Мальовниче озеро та зона відпочинку для ваших прогулянок поруч та спорту.

Комунікації: Газ,
Електрика, каналізація – централізована, вода – свердловина ( індивідуальна свердловина для кожного під'їзду комплексу)
Панорамні метало-пластикові вікна (3 засклення/5 камерний профіль). Дорога фурнітура.