Без комиссии
1  / 13
1 к.кв 46.12 м² ЖК «Нова Будова-2» - фото 1
1 к.кв 46.12 м² ЖК «Нова Будова-2» - фото 2
1 к.кв 46.12 м² ЖК «Нова Будова-2» - фото 3
1 к.кв 46.12 м² ЖК «Нова Будова-2» - фото 4
1 к.кв 46.12 м² ЖК «Нова Будова-2» - фото 5
1 к.кв 46.12 м² ЖК «Нова Будова-2» - фото 6
1 к.кв 46.12 м² ЖК «Нова Будова-2» - фото 7
1 к.кв 46.12 м² ЖК «Нова Будова-2» - фото 8
1 к.кв 46.12 м² ЖК «Нова Будова-2» - фото 9
1 к.кв 46.12 м² ЖК «Нова Будова-2» - фото 10
1 к.кв 46.12 м² ЖК «Нова Будова-2» - фото 11
1 к.кв 46.12 м² ЖК «Нова Будова-2» - фото 12
1 к.кв 46.12 м² ЖК «Нова Будова-2» - фото 13

1 к.кв 46.12 м² ЖК «Нова Будова-2»

Каменец-Подольский

Пожаловаться
48 426 $
1 050 $ за м²
23 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 28 марта 2026, ID: 4877793
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 46.12 м2
  • Площадь кухни 12.6 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Под чистовую отделку 
  • Тип стен Кирпичный 
Описание
Комфортна, світла однокімнатна квартира. Має кухню обʼєднану з лоджією, окрему кімнату та гардеробну. Вікна виходять на сонячну сторону.
На фото приклад, як виглядає комплектація готової квартири. Готовність будинку на кінець 2027 року.

В комплектацію входить:
- Індивідуальне газове опалення та радіатори
- Тепла підлога на кухні, санвузлі, передпокої
- Рушникосушарка
- Зроблена стяжка та штукатурка
- Якісні металеві утеплені вхідні двері
- Пʼятикамерні енергозберігаючі вікна
- Розведена електрика, інтернет та телебачення
- Розведена сантехніка та каналізація
- Лічильники на газ, воду і світло

На території ЖК «Нова Будова-2» знаходиться:
- Парковка

Ексклюзивні умови відвідування басейну «Patyson» для мешканців.

Можливе розтермінування до 5 років.
Обратная связь
Владислав
офлайн