Без комиссии
1  / 20
1-кімнатноі квартири з ремонтом ЖК Софія Клубний від власника! Без % - фото 1
1-кімнатноі квартири з ремонтом ЖК Софія Клубний від власника! Без % - фото 2
1-кімнатноі квартири з ремонтом ЖК Софія Клубний від власника! Без % - фото 3
1-кімнатноі квартири з ремонтом ЖК Софія Клубний від власника! Без % - фото 4
1-кімнатноі квартири з ремонтом ЖК Софія Клубний від власника! Без % - фото 5
1-кімнатноі квартири з ремонтом ЖК Софія Клубний від власника! Без % - фото 6
1-кімнатноі квартири з ремонтом ЖК Софія Клубний від власника! Без % - фото 7
1-кімнатноі квартири з ремонтом ЖК Софія Клубний від власника! Без % - фото 8
1-кімнатноі квартири з ремонтом ЖК Софія Клубний від власника! Без % - фото 9
1-кімнатноі квартири з ремонтом ЖК Софія Клубний від власника! Без % - фото 10
1-кімнатноі квартири з ремонтом ЖК Софія Клубний від власника! Без % - фото 11
1-кімнатноі квартири з ремонтом ЖК Софія Клубний від власника! Без % - фото 12
1-кімнатноі квартири з ремонтом ЖК Софія Клубний від власника! Без % - фото 13
1-кімнатноі квартири з ремонтом ЖК Софія Клубний від власника! Без % - фото 14
1-кімнатноі квартири з ремонтом ЖК Софія Клубний від власника! Без % - фото 15
1-кімнатноі квартири з ремонтом ЖК Софія Клубний від власника! Без % - фото 16
1-кімнатноі квартири з ремонтом ЖК Софія Клубний від власника! Без % - фото 17
1-кімнатноі квартири з ремонтом ЖК Софія Клубний від власника! Без % - фото 18
1-кімнатноі квартири з ремонтом ЖК Софія Клубний від власника! Без % - фото 19
1-кімнатноі квартири з ремонтом ЖК Софія Клубний від власника! Без % - фото 20

1-кімнатноі квартири з ремонтом ЖК Софія Клубний від власника! Без %

Софиевская Борщаговка

Пожаловаться
80 000 $
2 083 $ за м²
1 просмотр объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 3 апреля 2026, ID: 4902375
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 38.4 м2
  • Площадь кухни 13.1 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Комфорт Кондиционер, Подогрев полов, Ванна, Мебель на кухне, Гардероб, Панорамные окна, Охраняемая территория, Лифт 
Описание
Продаж 1-кімнатної квартири з ремонтом ЖК Софія Клубний Від власника!! Без % Новий дизайнерський ремонт ніхто не проживав!
Пропонується затишна, тепла та світла квартира площею 38,3 м² на 4 поверсі сучасного ЖК Софія Клубний. Квартира готова для проживання з ремонтом, всі меблі та техніка залишаються, тому можна одразу заїжджати.
Особливості та переваги квартири:
Велика гардеробна в кімнаті – зручно для зберігання, функціональна велика шафа-купе в коридорі.
Продумане планування, світла кімната, зручна кухня,
4-й поверх – комфортне поєднання світла та приватност.
Є вся необхідна техніка та меблі,
двох контурний газовий котел, лічильники газ, вода, світло,
індивідуальне газове опалення ,
газова поверхня, духова шафа,витяжка,посудомийна машина, пральна машина,, холодильник,телевізор,
кондиціонер, двоспальне ліжко,
тепла підлога в ванній
ЖК Софія Клубний — закрита та доглянута територія, дитячі майданчики, поруч магазини, кафе та зручна транспортна розв’язка.
Квартира ідеально підходить як для власного проживання, так і для інвестиції.
Телефонуйте, щоб домовитися про перегляд.
Обратная связь
Viktor
офлайн