Без комиссии
1  / 11
1-кімнатна студія | ЖК “Імперіал” | Центр | Готовий бізнес - фото 1
1-кімнатна студія | ЖК “Імперіал” | Центр | Готовий бізнес - фото 2
1-кімнатна студія | ЖК “Імперіал” | Центр | Готовий бізнес - фото 3
1-кімнатна студія | ЖК “Імперіал” | Центр | Готовий бізнес - фото 4
1-кімнатна студія | ЖК “Імперіал” | Центр | Готовий бізнес - фото 5
1-кімнатна студія | ЖК “Імперіал” | Центр | Готовий бізнес - фото 6
1-кімнатна студія | ЖК “Імперіал” | Центр | Готовий бізнес - фото 7
1-кімнатна студія | ЖК “Імперіал” | Центр | Готовий бізнес - фото 8
1-кімнатна студія | ЖК “Імперіал” | Центр | Готовий бізнес - фото 9
1-кімнатна студія | ЖК “Імперіал” | Центр | Готовий бізнес - фото 10
1-кімнатна студія | ЖК “Імперіал” | Центр | Готовий бізнес - фото 11

1-кімнатна студія | ЖК “Імперіал” | Центр | Готовий бізнес

Трускавец

Пожаловаться
72 000 $
1 920 $ за м²
1 просмотр объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 18 мая 2026, ID: 5014444
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 37.5 м2
  • Площадь кухни 5 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Планировка Студия 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Кондиционер, Подогрев полов, Душевая кабина, Мебель на кухне, Гардероб, Пожарная сигнализация, Видеонаблюдение, Консъерж, Охраняемая территория, Подземный паркинг, Лифт 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продається сучасна 1-кімнатна квартира-студія у самому центрі Трускавця, в ЖК «Імперіал». Ідеальний варіант як для власного проживання, так і для прибуткового орендного бізнесу.

Площа: 37,5 м²
Поверх: 9 з 9

Квартира з новим якісним ремонтом, практично ніхто не проживав. Повністю укомплектована меблями та побутовою технікою.

Оснащення:
кондиціонер
тепла підлога
електричний котел
бойлер на 80 л
пральна машина з сушкою Bosch
духова шафа
варочна поверхня
мікрохвильова піч
холодильник
Smart TV

Додаткові переваги:
утеплений дах (40 см)
панорамний вид на центр міста
будинок користується високим попитом серед орендарів

Локація:
самий центр Трускавця
до бювету — 5 хвилин пішки
поруч міська рада, магазини, кафе, ресторани, готелі, кав’ярні

Квартира повністю готова — можна одразу заселятись або запускати орендний бізнес.

Ціна: 72 000 $
Обратная связь
Дмитро
офлайн