1  / 7
1 кімнатна квартира від забудовника у ЖК КОРИЦЯ, новобудова - фото 1
1 кімнатна квартира від забудовника у ЖК КОРИЦЯ, новобудова - фото 2
1 кімнатна квартира від забудовника у ЖК КОРИЦЯ, новобудова - фото 3
1 кімнатна квартира від забудовника у ЖК КОРИЦЯ, новобудова - фото 4
1 кімнатна квартира від забудовника у ЖК КОРИЦЯ, новобудова - фото 5
1 кімнатна квартира від забудовника у ЖК КОРИЦЯ, новобудова - фото 6
1 кімнатна квартира від забудовника у ЖК КОРИЦЯ, новобудова - фото 7

1 кімнатна квартира від забудовника у ЖК КОРИЦЯ, новобудова

Луцк

Пожаловаться
44 390 $
1 080 $ за м²
5 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 31 марта 2026, ID: 4885434
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 41.1 м2
  • Площадь кухни 13.9 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Под чистовую отделку 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Монолитный 
Описание
Продаж 1-кімнатної квартири ТРЮФЕЛЬ площею 41,1 м² у ЖК КОРИЦЯ
Адреса: вул. Князя Володимира (навпроти гіпермаркету “Епіцентр”)

Забудовник житлового комплексу КОРИЦЯ компанія ЄВРОХОЛДІНГ
На купілю квартири діє розтермінування від забудовника:
— до 15 місяців
— перший внесок — до 50%

Комплектація квартири від забудовника:
Індивідуальне опалення: двоконтурний котел + радіатори
Тепла підлога
Вхідні металеві двері (товщина 10 см) з двома замками Kale
Панорамні 5-камерні німецькі вікна (профіль 70 мм, склопакет Clima Gard Solar, триплекс)
Лічильники на газ, воду, електроенергію

Характеристики житлового комплексу КОРИЦЯ:
Монолітно-каркасна технологія
Стіни: керамічний блок (250 мм)
Утеплення: мінеральна вата + пінопласт
Підземний паркінг / укриття
Сучасні дитячі та спортивні майданчики
Продуманий благоустрій території
Швидкісний ліфт Mitsubishi Schindler(1000 кг) — з доступом до підземного паркінгу

Локація житлового комлексу КОРИЦЯ:
Комплекс розташований у новому перспективному мікрорайоні з розвиненою інфраструктурою.
Поруч — Епіцентр, McDonald’s, супермаркети, аптеки.
Міські школи та садочки — усього 3–6 хвилин їзди.
Обратная связь
ЖК КОРИЦЯ
офлайн