1  / 14
1-кімнатна квартира в ЖК «Кольоровий бульвар», ремонт - фото 1
1-кімнатна квартира в ЖК «Кольоровий бульвар», ремонт - фото 2
1-кімнатна квартира в ЖК «Кольоровий бульвар», ремонт - фото 3
1-кімнатна квартира в ЖК «Кольоровий бульвар», ремонт - фото 4
1-кімнатна квартира в ЖК «Кольоровий бульвар», ремонт - фото 5
1-кімнатна квартира в ЖК «Кольоровий бульвар», ремонт - фото 6
1-кімнатна квартира в ЖК «Кольоровий бульвар», ремонт - фото 7
1-кімнатна квартира в ЖК «Кольоровий бульвар», ремонт - фото 8
1-кімнатна квартира в ЖК «Кольоровий бульвар», ремонт - фото 9
1-кімнатна квартира в ЖК «Кольоровий бульвар», ремонт - фото 10
1-кімнатна квартира в ЖК «Кольоровий бульвар», ремонт - фото 11
1-кімнатна квартира в ЖК «Кольоровий бульвар», ремонт - фото 12
1-кімнатна квартира в ЖК «Кольоровий бульвар», ремонт - фото 13
1-кімнатна квартира в ЖК «Кольоровий бульвар», ремонт - фото 14

1-кімнатна квартира в ЖК «Кольоровий бульвар», ремонт

Черноморск

Пожаловаться
42 500 $
1 118 $ за м²
2 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 28 марта 2026, ID: 4878123
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 38 м2
  • Площадь кухни 38 м2
  • Этаж 10 
  • Этажность 10 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Монолитный 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Кондиционер, Ванна 
Описание
Все як ви шукаєте — квартира з готовим ремонтом і без зайвих турбот!

Пропонується до продажу 1-кімнатна квартира в сучасному житловому комплексі «Кольоровий бульвар» — ідеальний варіант для життя або вигідної інвестиції.

Загальна площа — 38 м², Кімната — 16 м², Простора кухня — 12 м²

Світла, затишна та функціональна квартира з продуманим плануванням.

– супермаркет «Таврія В» через дорогу

Ціна — 44 000 $ (можливий торг)

09*********42
Крантова Тетяна

Готові подивитися? Телефонуйте — квартира може стати саме вашою
Обратная связь
Крантова Тетяна Анатоліївна
офлайн