1  / 5
1 кімнатна квартира в ЖК ЯРОВИЦЯ, новобудова, розтермінування - фото 1
1 кімнатна квартира в ЖК ЯРОВИЦЯ, новобудова, розтермінування - фото 2
1 кімнатна квартира в ЖК ЯРОВИЦЯ, новобудова, розтермінування - фото 3
1 кімнатна квартира в ЖК ЯРОВИЦЯ, новобудова, розтермінування - фото 4
1 кімнатна квартира в ЖК ЯРОВИЦЯ, новобудова, розтермінування - фото 5

1 кімнатна квартира в ЖК ЯРОВИЦЯ, новобудова, розтермінування

Ровно

Пожаловаться
48 020 $
1 225 $ за м²
3 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 1 апреля 2026, ID: 4887145
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 39.2 м2
  • Площадь кухни 39.2 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Под чистовую отделку 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Монолитный 
Описание
Продаж 1 кімнатної квартири МАЙБУТНЄ площею 39,2 м² у ЖК ЯРОВИЦЯ
Адреса: м. Рівне, вул .Студентська, 22

Забудовник ЖК ЯРОВИЦЯ компанія ЄВРОХОЛДІНГ в партнерстві INTER-BETON
На купівлю квартири діє розтермінування від забудовника:
— до 18 місяців
— перший внесок — 50%

Комплектація квартири від забудовника:

Індивідуальне опалення: двоконтурний котел + радіатори
Тепла підлога в кухні та санвузлі
Вхідні металеві двері, ламіновані з обох сторін, з двома замками Kale
Панорамні 7-камерні вікна (профіль 80 мм, склопакет Clima Gard Solar, триплекс)
Лічильники на газ, воду, електроенергію

Характеристики житлового комплексу ЯРОВИЦЯ:
Монолітно-каркасна технологія
Стіни: керамічний блок (250 мм)
Утеплення: мінеральна вата + пінопласт
Підземний паркінг
Функціональне зоноване укриття
Сучасні дитячі та спортивні майданчики
Продуманий благоустрій території
Швидкісний ліфт Schindler (1000 кг) сиемою безперебійного живлення та доступом до підземного паркінгу

Локація житлового комлексу ЯРОВИЦЯ :
Комплекс розташований у мікрорайонні Південний з розвинутою інфраструктурою
Обратная связь
ЖК ЯРОВИЦЯ
офлайн