1  / 20
1 кімнатна квартира в ЖК 7 небо! Є-відновлення - фото 1
1 кімнатна квартира в ЖК 7 небо! Є-відновлення - фото 2
1 кімнатна квартира в ЖК 7 небо! Є-відновлення - фото 3
1 кімнатна квартира в ЖК 7 небо! Є-відновлення - фото 4
1 кімнатна квартира в ЖК 7 небо! Є-відновлення - фото 5
1 кімнатна квартира в ЖК 7 небо! Є-відновлення - фото 6
1 кімнатна квартира в ЖК 7 небо! Є-відновлення - фото 7
1 кімнатна квартира в ЖК 7 небо! Є-відновлення - фото 8
1 кімнатна квартира в ЖК 7 небо! Є-відновлення - фото 9
1 кімнатна квартира в ЖК 7 небо! Є-відновлення - фото 10
1 кімнатна квартира в ЖК 7 небо! Є-відновлення - фото 11
1 кімнатна квартира в ЖК 7 небо! Є-відновлення - фото 12
1 кімнатна квартира в ЖК 7 небо! Є-відновлення - фото 13
1 кімнатна квартира в ЖК 7 небо! Є-відновлення - фото 14
1 кімнатна квартира в ЖК 7 небо! Є-відновлення - фото 15
1 кімнатна квартира в ЖК 7 небо! Є-відновлення - фото 16
1 кімнатна квартира в ЖК 7 небо! Є-відновлення - фото 17
1 кімнатна квартира в ЖК 7 небо! Є-відновлення - фото 18
1 кімнатна квартира в ЖК 7 небо! Є-відновлення - фото 19
1 кімнатна квартира в ЖК 7 небо! Є-відновлення - фото 20

1 кімнатна квартира в ЖК 7 небо! Є-відновлення

Авангард

Пожаловаться
35 000 $
1 167 $ за м²
3 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 20 мая 2026, ID: 5030216
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 30 м2
  • Площадь кухни 8 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Газоблок 
  • Комфорт Кондиционер, Ванна, Мебель на кухне 
Описание
Код об'єкта: 477598. АН "Атланта".

1-кімнатна квартира в ЖК «7 Небо» на вул. Торговій — 30 м², комфортний 2-й поверх із 4, євроремонт, меблі та техніка.
Квартира повністю готова до проживання: після покупки не потрібно витрачати кошти на ремонт чи базове облаштування, а наявність природного газу та АГВ додає ще більше комфорту в повсякденному житті.
Квартира має зручне планування: окрема кімната площею 16 м², кухня 8 м², суміщений санвузол із ванною та засклений балкон. Вікна металопластикові, виходять у двір, що забезпечує більше тиші та затишку.
У квартирі виконано якісний євроремонт, встановлені меблі та техніка, тому це хороший варіант як для власного проживання, так і для оренди.
Ще один плюс — автономність. У будинку є природний газ, встановлено АГВ на опалення та гарячу воду, що дозволяє самостійно регулювати комфорт у квартирі.
ЖК «7 Небо» — популярний житловий комплекс із добре розвиненою інфраструктурою у форматі «все поруч». Поряд магазини «Копійка», «Таврія-В», «Аврора», «Єва», базарчик, кав’ярні та все необхідне для щоденного життя.

Телефонуйте прямо зараз, щоб дізнатися більше та домовитися про перегляд.
Обратная связь
Анастасія
офлайн
Похожие объявления
Продаж 2-кімнатної квартири Одесса 12
  • Двухкомнатная
  • 51.4 м2
  • 6 / 9 эт.
21 500 $
???? Продається 2-кімнатна квартира з видом на річку ???? ???? м. Теплодар, Одеська область Світла та простора квартира з чудовим краєвидом на річку. Розташована на 6-му поверсі, що забезпечує гарне природне освітлення та відсутність сусідів зверху. Ідеальний варіант для тих, хто шукає житло за доступною ціною та бажає облаштувати його на власний смак. Загальна площа квартири — 51,4 м². Зручне планування включає дві кімнати, кухню, санвузол та коридор. Квартира вільна та готова до продажу. Житло потребує косметичного ремонту, що дає можливість створити інтер’єр відповідно до власних побажань без переплати за чужий ремонт. ✅ Підходить під державну програму єВідновлення ???? Ціна: 21 500 $
Одесса
Продаж 2-к квартири наб. Русанівська 10 Киев 3
  • Двухкомнатная
  • 42 м2
  • 2 / 9 эт.
68 000 $
Продаж 2-к квартири наб. Русанівська 10. Район Русанівка. Прекрасне розташування. Поряд метро Лівобережна. Тепла вода централізована. У помешканні є меблі. У квартирі роздільний санвузол. 044 200 10 80
Киев, Днепровский
Продам 2-кімнатну квартиру Чоколівський бульв 19. Киев 5
  • Двухкомнатная
  • 47.8 м2
  • 5 / 9 эт.
66 000 $
Продам 2-кімнатну квартиру за адресою м.Київ, Чоколівський бульв 19. Квартира розташована на 5 поверсі 9 поверхового цегляного будинку. Загальна площа 47,8 м²; житлова площа 32,3 м²; кухня 6,5 м²; дві просторі кімнати 18,5 м² та 13,8 м²; висота стелі 2,65 м; роздільний санвузол, засклений балкон, централізоване опалення, газова плита. Квартира у хорошому житловому стані . Зроблено частково ремонт у кухні, кімнатах та коридорі. Встановлено металопластикові вікна, паркет у кімнатах. Частково залишаються меблі та техніка. Квартира тепла, світла та має зручне планування. Охайний під'їзд з домофоном, хороші тихі сусіди. Повністю закритий тихий внутрішній зелений двір, у дворі будинку є великий дитячий та спортивний майданчики та парковка. Район із добре розвиненою інфраструктурою поруч магазини (АТБ, Сільпо, Фора, ринок), школи, дитячі садочки та зупинки громадського транспорту, пряме сполучення до метро Шулявська 10 хвил. Ціна 66 000 у.о. Світлана, тел. 096-126-02-44
Киев, Соломенский
офлайн
Анастасія
На сайте с 16 апреля 2020