1  / 5
1-кімнатна квартира по вул. Михайла Донця 21а - фото 1
1-кімнатна квартира по вул. Михайла Донця 21а - фото 2
1-кімнатна квартира по вул. Михайла Донця 21а - фото 3
1-кімнатна квартира по вул. Михайла Донця 21а - фото 4
1-кімнатна квартира по вул. Михайла Донця 21а - фото 5

1-кімнатна квартира по вул. Михайла Донця 21а

Киев, Соломенский

Пожаловаться
49 000 $
1 463 $ за м²
4 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 18 июня 2026, ID: 5108618
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 33.5 м2
  • Площадь кухни 6 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Косметический ремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Ванна, Мебель на кухне, Гардероб, Гостевой паркинг, Лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Пропонується до продажу світла 1-кімнатна квартира на вулиці Михайла Донця, 21а.

Оселя знаходиться на 8-му поверсі 9-поверхівки, має загальну площу — 33,5 кв. м, кухня — 6 кв. м.

Квартира після косметичного ремонту, у ній ще ніхто не проживав. Встановлено газову плиту, пральну машину, бойлер, лічильники та домофон. Засклений балкон стане приємним місцем для ранкової кави або спокійного відпочинку.

Будинок — цегляний, що забезпечує приємний мікроклімат у будь-яку пору року та надійну шумоізоляцію.

Під’їзд — доглянутий і охайний, без сторонніх запахів, із заміненими металопластиковими вікнами в місцях загального користування. Двір — тихий, зелений, із можливістю паркування, що створює відчуття безпеки та комфорту щодня.

Розташування квартири — одна з її головних переваг. Поруч зупинки громадського транспорту, зокрема з тролейбусами, автобусами, трамваєм та швидкісним трамваєм, а також міська електричка, що забезпечує зручне сполучення з усіма районами міста. До станцій метро «Шулявська» — близько десяти хвилин, «Берестейська» — близько п’ятнадцяти.

У пішій доступності є все необхідне для комфортного життя: супермаркети, дитячі садки, школи, розвивальні центри, центр юнацтва, музична школа, Медмістечко та Інститут Шалімова. Поруч розташовані мальовничі місця для відпочинку — парк «Відрадний» із мангальною зоною, музей-парк «Мамаєва Слобода» та спортивні майданчики, де можна відновити сили після насиченого дня.

Ця квартира — вдалий вибір як для власного проживання, так і для інвестиції.

Ціна: 49000$ + 3 % комісія

Для додаткової інформації та організації перегляду, будь ласка, зв'яжіться з нами за вказаними контактами.
Обратная связь
Ірина
офлайн
Похожие объявления
Продаж 1-кімнатна квартира євродвушка ЖК Варшавський Киев 20
  • Однокомнатная
  • 45.1 м2
  • 19 / 25 эт.
110 000 $
Продаж просторої 1-кімнатної квартири "євродвушка" з ремонтом у ЖК «Варшавський мікрорайон» м. Київ, Подільський район проспект Європейського Союзу, 41-д Якщо ви шукаєте квартиру, в яку можна заїхати одразу після покупки, цей варіант вартий вашої уваги. Пропонуємо простору 1-кімнатну квартиру формату "євродвушка" площею м² на 19 поверсі сучасного монолітно-каркасного будинку. Великі вікна з видом на місто, простора кухня з облаштованою лоджією. Квартира розташована в середині будинку, не кутова, тому дуже тепла та світла. Завдяки верхній подачі опалення взимку тут особливо комфортно. Основні переваги квартири: 45.1 м² загальної площі Одна окрема кімната (17,3 м² житлової площі) Простора кухня-вітальня – ідеальне місце для сімейних вечерь та зустрічей із друзями, також може використовуватися як гостьова кімната Великий коридор Сучасний якісний ремонт Повністю готова до проживання – без додаткових вкладень Переваги будинку: Сучасний монолітно-каркасний будинок Охорона та контроль доступу Швидкісні ліфти Доглянутий під'їзд і закрита безпечна пішохідна прибудинкова територія Інфраструктура: У пішій доступності є все необхідне для комфортного життя: • NOVUS, Сільпо; • ТРЦ Retroville; • кафе, ресторани, аптеки та магазини, ветеринарія та зоотовари; • школи й дитячі садки; • спортивні та дитячі майданчики; • зручна транспортна розв'язка. Ця квартира стане чудовим вибором як для власного проживання, так і для інвестиції. Дуже тепла, сусіди зі всіх боків, лічильники на все. Готові до швидкої угоди, документам більше 3 років, прямий продаж. ЖК «Варшавський мікрорайон» — один із найпопулярніших житлових комплексів Подільського району, де нерухомість стабільно користується високим попитом. Комунікації Кухонна плита: Електрична. Опалення: власна котельня. Працює без світла: Є вода, Є опалення, Є інтернет, Працює ліфт Переваги проживання в будинку за адресою проспект Європейського Союзу, 41д (колишній проспект Правди, 41д) — це 25-поверховий сучасний будинок 2019 року побудови у Подільському районі Києва (масив Виноградар), що входить до складу житлового комплексу «П'ятий квартал» (частина масштабного проєкту ЖК «Варшавський мікрорайон»). Загальні характеристики будинку Тип і конструкція: Будинок побудований із газоблоків, утеплений. Має сучасну монолітно-каркасну технологію. Поверховість: 25 поверхів Інфраструктура та комунікації: Закрита прибудинкова територія, дитячі та спортивні майданчики. Будинки укомплектовані сучасними ліфтами та системою резервного живлення (генераторами) для забезпечення роботи ліфтів, опалення й води під час відключень світла. Надається відео. Комісія АН 5% Код об'єкта 17951
Киев, Подольский
Продаж 3-к квартири Оболонський проспект 14б Киев 3
  • Трехкомнатная
  • 70 м2
  • 9 / 9 эт.
103 000 $
Продаж 3-к квартири Оболонський проспект 14б. Квартира біля метро Оболонь. Ремонт зроблений на 95%. До метро 5-7хв. пішки. 044 200 10 80
Киев, Оболонский
Продаж 1-к квартири вул. Микільсько-Слобідська 17 Киев 4
  • Однокомнатная
  • 63 м2
  • 6 / 25 эт.
110 000 $
Продаж 1-к квартири вул. Микільсько-Слобідська 17. Будинок введений в експлуатацію. З власною котельнею. 044 200 10 80
Киев, Днепровский
офлайн
Ірина
На сайте с 16 апреля 2020